Nasz zespół

Emilia Glazer

Lekarz weterynarii
Intensywna terapia
Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, w tym roczna wymiana na uczelni w Słowenii - Univerza v Ljubljani. W trakcie studiów odbywała kilku miesięczne praktyki w Polskich i zagranicznych placówkach - Hiszpania oraz Malta.Małgorzata Banaś

Lekarz weterynarii - Kierownik intensywnej terapii
Intensywna terapia
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu (2020). Wcześniej technikum policealne, kierunek: technik weterynarii.

Zanim poszła na studia przez dwa lata pracowała jako technik weterynarii. Następnie skończyła studia, po których trafiła do TKW - od razu na intensywną terapię. Interesuje ją intensywna terapia i medycyna kotów. Jest zaangażowana w prace Trójmiejskiego Weterynaryjnego Banku Krwi. Prywatnie właścicielka dwóch zaadoptowanych kotów Ramzesa i Grace. Pasjonatka śpiewu (klaskała u Rubika w chórze), trenowała boks, ćwiczenia siłowe i chodzenie po górach.

Mam kocią naturę, dlatego rozumiem i lubię psychikę kotów.
Kinga Zając

Lekarz weterynarii
Intensywna terapia
Ukończyła Medycynę Weterynaryjną w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie. Przez całe studia pracowała jako asystent lekarza w specjalistycznej przychodni dla zwierząt egzotycznych i w szpitalu dla zwierząt dzikich. Odbywała praktyki w większości polskich ośrodków rehabilitacji dzikich zwierząt (m.in. w pomorskiej „Ostoi”, czy Stacji Morskiej w Helu). Brała udział w konferencjach poświęconych ratowaniu najmniejszych pacjentów i zwierząt nieudomowionych, co stanowi główny obszar jej zainteresowań.

Po pracy... pracuje jako inspektor adopcyjny i wolontariusz w króliczej fundacji. Prywatnie opiekunka trzech króliczych olbrzymów, kundelka Gapcia i chomika Rumcajsa. W wolnych chwilach lubi wędrować po nadmorskich lasach, miłośniczka żeglarstwa i wegańskiej kuchni.

Złożoność problemu bywa odwrotnie proporcjonalna do rozmiarów pacjenta, dlatego należy z jednakową uwagą traktować maleńką mysz, psa, kota czy konia.
Adrian Koniecko

Lekarz weterynarii
Intensywna terapia
W 2018 roku ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Po studiach zdobywał doświadczenie w gabinetach weterynaryjnych w okolicy Olsztyna, następnie trafił do TKW na intensywną terapię.

Interesuje się intensywną terapią oraz kardiologią. Fanatyk kotów, a jego hobby to gra na gitarze basowej, piesze wędrówki, morsowanie, postcrossing, filozofia i krzyżówki.

Myślę, że zwierzęta czują i rozumieją więcej, niż może nam się wydawać.
Olga Wiśniewska

Lekarz weterynarii
Intensywna terapia
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Uczestniczka licznych kursów z dziedziny anestezjologii oraz diagnostyki obrazowej.

Studia skończyła w 2019 roku, a w ich trakcie odbywała staże m.in na uniwersytecie w Pizie, w klinice małych zwierząt w Genowie. Po studiach rozpoczęła pracę w referencyjnej placówce chirurgii we Włoszech. W TKW rozwija swoje umiejętności w kierunku diagnostyki obrazowej, intensywnej terapii i chirurgii. Prywatnie właścicielka psa „Alex”. Uwielbia podróże i nowe wyzwania.

Praca ze zwierzętami uczy i utrwala uniwersalne wartości, takie jak zaufanie czy cierpliwość.
Monika Suchoń

Kierownik techników intensywnej terapii
Intensywna terapia
W 2014 roku ukończyła Policealną Szkołę Zawodową Akademii Zdrowia Nr 1 w Kielcach, otrzymując tytuł technika weterynarii. Posiada również dyplom zoopsychologa, który zdobyła kończąc Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego w Warszawie.

Do jej szczególnych zainteresowań należą medycyna ratunkowa, intensywna terapia i behawiorystyka zwierząt. W czasie wolnym zdobywa górskie szczyty. Uwielbia koty i kino alternatywne.

Zwierzęta to moja pasja od dzieciństwa. Czy może być coś lepszego niż połączenie pracy z pasją?
Diana Dryjer

Kierownik techników intensywnej terapii
Intensywna terapia
Uprawnienia do wykonywania zawodu technika weterynarii zdobyła w 2015 w Gdańsku. Nie ukrywa, że kocha intensywną terapię, asystowanie przy zabiegach chirurgicznych, a szczególnie uwielbia zajmować się pacjentami, którym trzeba wyleczyć ogromne, głębokie rany oraz tymi, którzy są w najcięższym stanie. To doświadczony technik i efektywny kierownik.

Po godzinach zajmuje się malarstwem i rysunkiem - od lat w ukryciu tworzy wiele prac o zróżnicowanej tematyce. Mówi o sobie, że jest największą na świecie fanką psów rasy Spaniel Kontynentalny Miniaturowy "Papillon" – zawsze jako pierwsza wita się z pacjentami tej rasy. Oczywiście jest właścicielką jednego z nich – ulubieńca kliniki Szkodnika.

Żaden dyżur nie jest mi straszny, gdy mogę pracować z tak dobrze zgranym i wyszkolonym zespołem.
Klaudia Jurek

Technik weterynarii
Intensywna terapia
Iga Dobrzelecka

Technik weterynarii
Intensywna terapia
Absolwentka Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego im. Józefa Wybickiego w Bolesławowie / technikum weterynaryjne.

Interesuje się sztuką, architekturą, kinematografią. Jej pasją jest gotowanie oraz amatorska fotografia. Lubi aktywnie spędzać wolny czas - najlepiej na łonie natury z dala od tłumów. Posiada niesfornego czworonoga o imieniu Riki.

W pracy łączę pasję do fotografii z zadaniami zawodowymi. Moje zdjęcia często można zobaczyć w social mediach.
Tamya Salazar

Technik weterynarii
Intensywna terapia
Ukończone Studium policealne GoWork w Warszawie (2016) oraz Anestezjologia dla techników weterynarii MasterVet (2019). Doświadczenie zdobyte w pięciu klinikach całodobowych.

Technik weterynarii z sześcioletnim stażem pracy. Doświadczenie zawodowe zebrała w pięciu klinikach całodobowych: czterech warszawskich i w gdyńskiej. Jest ogromną miłośniczka zwierząt i szczęśliwą właścicielką uroczego pieska rasy coker spaniel o imieniu Chester oraz dziewczynki - adoptowanego setera szkockiego Malibu. Od ponad roku aktywnie uprawia akrobatykę powietrzną.

Można żyć bez psa, ale nie warto.
Angelika Pogoda

Technik weterynarii
Intensywna terapia
Ukończyła Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. prof. Wł. Szafera w Rzemieniu, a także kurs „Pielęgnacja zwierząt domowych”- Happy Dog, „egzotyczny technik” – Egzoovet.

Odbyła staż w przychodni dla zwierząt „Suvet” w Dębicy, a obecnie pracuje jako technik weterynarii w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej. Jeszcze w czasach szkolnych uczęszczała na naukę jazdy konnej

Serce człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta.
Marlena Fierka

Technik weterynarii
Intensywna terapia
Ukończyła technikum weterynaryjne TEB Edukacja (2018).

Przez wiele lat wolontariuszka schroniska w sekcji kotów, gdzie zajmowała się głównie ich socjalizacją oraz zachęcaniem do adopcji. Prywatnie zainteresowana behawioryzmem oraz fizjoterapią zwierząt. Na co dzień fanka wszelakich sportów, takich jak jazda na rolkach, łyżwach i rowerze. Dumna właścicielka kota Jessi oraz psa Puszka.

Może nie uratujesz całego świata, ale możesz uratować choć jedno życie, dla którego będziesz całym światem.
Adrianna Konicer

Technik weterynarii
Intensywna terapia
Ukończyła szkołę policealną w Gdańsku na kierunku Technik weterynarii (2017).

Doświadczenie zawodowe zebrała podczas pracy w gabinecie i w klinice weterynaryjnej. W pracy lubi angażować się w przypadki ciężkie, jak np. parwowiroza, panleukopenia, pacjenci powypadkowi. W kręgu jej zainteresować są wystawy, szkolenia, hodowla, behawiorystyka oraz żywienie psów. Kynologiczna „maniaczka”. Prywatnie opiekunka starszego boksera Vita i miłośniczka Japonii.

Nic nie daje mi tyle radości, co widok merdającego psiego ogona.
Mateusz Stypa

Technik weterynarii
Intensywna terapia
Absolwent prywatnego technikum Weterynaryjnego Edukacja Lubasz (2021). Posiada państwowy kurs inseminacji bydła oraz trzody chlewnej.

Przygodę ze zwierzętami zaczął jako dziecko, które przygarniało zranione ptaki. Kiedy powstawało jego ,,mini zoo” zrozumiał, że w przyszłości będzie chciał pomagać bezbronnym zwierzakom. Swoją karierę zawodową zaczął w TKW, gdzie rozwijał się i pogłębiał swoją wiedzę. Prywatnie jest właścicielem królika ,,Rudiego”. Honorowy dawca krwi oraz zarejestrowany dawca szpiku. Jego zainteresowania to przede wszystkim rośliny, natura. Posiadacz 57 roślin, kwiatów w mieszkaniu. Istna dżungla!

Bądźmy po prostu tym, kim naprawdę jesteśmy.
Sandra Flis

Technik weterynarii
Intensywna terapia
Ukończyła technikum TEB Edukacja w Gdyni na kierunku Technik weterynarii (2020).

Od kilku lat interesuje się terrarystyką i uwielbia wizyty egzotycznych pacjentów. Jest szczęśliwą posiadaczką owczarka niemieckiego Elzy, fretki Freda oraz kilku gadzich przyjaciół. W swojej codziennej pracy najbardziej lubi możliwość doskonalenia i poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

Zwierzęta są wdzięczne, wierne oraz pełne miłości i za to właśnie je kocham. Nie ważne: duże czy małe, z łuskami, piórami, sierścią lub bez niej - każdemu zwierzęciu oddawajmy należyty szacunek.
Kamil Dolecki

Technik weterynarii
Intensywna terapia
Absolwent Technikum Weterynaryjnego w CKP im. Józefa Wybickiego w Bolesławowie.

W 2018 roku ukończył Technikum Weterynaryjne. Uczestniczył w licznych zajęciach praktycznych przy zwierzętach gospodarskich i w stajniach, a także odbył staż w klinice weterynaryjnej. Spędził wiele godzin w schronisku dla bezdomnych zwierząt jako wolontariusz. Od 2018 roku pracuje w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym na dziale hodowlanym w sekcji zwierząt drapieżnych. Jego obowiązkiem w ZOO jest opieka nad zwierzętami, głównie lwami angolskimi, kotami pustynnymi, pędzlogonami, lemurami karłowatymi i golcami. Zajmuje się również treningiem medycznym lwów i fok. W TKW poszerza swoją wiedzę w zakresie weterynarii i opieki nad zwierzętami. Poza praca jest szczęśliwym posiadaczem suni Misi, kota Rumpla i 2 koszatniczek. Trenuje kick-boxing i rekreacyjnie jazdę konną.

Żeby być dobrym opiekunem, najważniejsze jest posiadanie empatii i wyobraźni. To jest coś czego nie da się wyćwiczyć, a doświadczenie przyjdzie z czasem.
Wiktoria Balcerowska

Technik weterynarii
Intensywna terapia
Absolwentka Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdańsku.

Odbyła praktyki zawodowe w specjalistycznej przychodni weterynaryjnej Animal.Med w Gdańsku. Pracowała w pomorskim centrum weterynarii, a także w ambulatorium i na intensywnej terapii w TKW24, gdzie brała udział w licznych szkoleniach wewnętrznych. Jej pasją jest leczenie zwierząt, taniec towarzyski oraz zwierzęta egzotyczne. Prywatnie właścicielka psa kundelka Morusa, 3 kotów oraz 4 żółwi lądowych.

Nie ważne co możesz mieć dla siebie, a to ile możesz zrobić dla innych.

Nasz adres

Trójmiejska Klinika
Weterynaryjna
ul. Świętokrzyska 33 A
80-180 Gdańsk
tel. 734 188 188
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!