Nasz zespół

Kamila Jendraszak

Zoofizjoterapeuta małych zwierząt
Rehabilitacja
Ukończyła studia na kierunku Zoofizjoterapia o specjalności fizjoterapia zwierząt nieudomowionych i egzotycznych w 2018r. Zawodowo związana przede wszystkim z rehabilitacją psów i koni ale grono jej pacjentów stanowią również króliki czy koszatniczki.

Czas wolny wykorzystuje na treningi ze swoimi psami amatorsko trenując agility, weight pulling, nosework czy rally-o i próbując każdej dyscypliny która spodoba się jej psom i będzie stanowiła świetną zabawę dla zespołu. Największą zajawkę stanowi zdecydowanie Mantrailing, w którym osiągają świetne wyniki. W codziennym życiu towarzyszy jej Franciszek- posokowiec, Enigma- border coli, Nutka i Moli-króliki miniaturki, Jaskier- papuga mnicha nizinna i Poziomka - chomiczek Roborowskiego.

Marcela Sobieraj

Zoofizjoterapeuta małych zwierząt
Rehabilitacja
Z początkiem 2023 roku ukończyła kurs fizjoterapii małych zwierząt uprawniający do wykonywania zawodu.

Prywatnie od lat związana z końmi sportowymi z dyscypliny skoki przez przeszkody gdzie fizjoterapia jest szeroko stosowana. Tak pojawiła się chęć poznania tematu stosowania zabiegów fizjoterapeutycznych u małych zwierząt w celu poprawy komfortu życia naszych czworonożnych członków rodziny.

Magdalena Kupczyk

Zoofizjoterapeuta małych zwierząt
Rehabilitacja
W 2023 roku ukończyła kurs zoofizjoterapii małych zwierząt w Olsztynie, a wkrótce ukończy kurs akupunktury małych zwierząt uprawniający ją do wykonywania i tego zawodu.

Prywatnie właścicielka dwóch whippetów, które odnoszą sukcesy na polu wystawowym i sportowym. Szczególnie interesuje się medycyną psów sportowych i głęboko wierzy, że odnoszenie sukcesów sportowych psów jest ściśle powiązane z odpowiednim przygotowaniem i współpracą z zoofizjoterapeutami. Praca ze zwierzętami to najbardziej fascynujące doświadczenie, dla którego chciałaby się rozwijać.


Nasz adres

Trójmiejska Klinika
Weterynaryjna
ul. Świętokrzyska 33 A
80-180 Gdańsk
tel. 734 188 188
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!