Nasz zespół

Agata Łapińska

Kierownik działu rehabilitacji
Rehabilitacja
W 2016 roku ukończyła Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt, kierunek: Zootechnika, uzyskując tytuł inżyniera. W tym samym roku ukończyła Studium Fizjoterapii Zwierząt w Warszawie, co dało jej kwalifikacje do wykonywania zawodu zoofizjoterapeuty małych zwierząt. W 2018 roku uzupełniła wiedzę na Uniwersytecie Gdańskim, na Wydziale Biologii, w katedrze Fizjologii Zwierząt i Człowieka, uzyskując tytuł magistra, a także kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela biologii. W 2020 roku ukończyła kurs z manipulacji powięziowych metodą Stecco u psów na poziomie 1, a w 2021 na poziomie drugim. Jest w trakcie robienia szkolenia na Trenera Motoryki Psów.

Prywatnie jest właścicielką trzech psów: border collie i dwóch pudli średnich, z którymi startuje w zawodach dogfrisbee i agility. Posiada również działalność fotograficzną, specjalizującą się w tematyce kynologicznej, a w wolniejszym czasie prowadzi treningi dogfrisbee. Z tego względu, w temacie fizjoterapii zwierząt, szczególnie bliska jest jej rehabilitacja psów sportowych i fizyczne przygotowanie ich do aktywności.

Uczmy się od zwierząt. Cierpliwości, zaufania i bezkompromisowej radości z życia.
Katarzyna Szrajda

Zoofizjoterapeuta
Rehabilitacja
Ukończyła dietetykę na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i kontynuuje edukację na studiach magisterskich. Jest instruktorem jazdy konnej, skończyła kurs Zoofizjoterapii Koni w Studium Fizjoterapii Koni oraz Kurs zoofizjoterapii małych zwierząt w Olsztynie. W sierpniu 2021 uzyskała tytuł zoopsychologa, jest też trenerem psów. Kształci się z taping’u psów oraz psiego fitnessu.

Prywatnie ma 2 konie i 5-miesięcznego pudla Frania. Czas wolny spędza na poszerzaniu wiedzy na temat fizjoterapii i treningu zgodnego z biomechaniką koni, psów. Jej kolejną pasją jest dietetyka zwierzęca.

Każdy myśli ze ma najwspanialszego zwierzaka na świecie - i każdy ma rację.

Nasz adres

Trójmiejska Klinika
Weterynaryjna
ul. Świętokrzyska 33 A
80-180 Gdańsk
tel. 734 188 188
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!