Nasz zespół

Diana

Kierownik recepcji
Recepcja
Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku prawo. Tytuł magistra prawa uzyskała w 2016 roku.

Od małego wychowywana wśród zwierząt i to właśnie miłość oraz ogromna pasja do zwierząt sprawiły, że porzuciła karierę prawniczą, by móc z ogromną radością i wielką satysfakcją rozpocząć pracę w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej. Od 2012 roku właścicielka kocurka Farta - z dumą podpisała papiery adopcyjne, dając tym samym ciepły dom kolejnemu porzuconemu i skrzywdzonemu przez los zwierzakowi. Osoba o dużej wrażliwości i delikatności. W każdej sytuacji potrafi zachować dystans i ogromną dyplomację. Długie spacery w pięknych okolicznościach przyrody są dla niej odskocznią od dnia codziennego. Miłośniczka kotów rasy europejskiej.

Praca to moja pasja, gdyż mogę przyczyniać się do pomagania tym, których kocham najbardziej.
Nina Milian

Kierownik ds. obsługi klienta
Administracja / Recepcja
Magister logistyki ze specjalizacją ze spedycji międzynarodowej oraz inżynier bezpieczeństwa. Ukończony kurs animatora czasu wolnego oraz rejestratorki medycznej.

Od dziecka jeździ konno, jest zdobywczynią brązowej odznaki jeździeckiej oraz licznych nagród w zawodach jeździeckich. Od początku swojej kariery pracowała z ludźmi, ma m.in. 4-letnie doświadczenie w animacjach dla dzieci. Nie potrafi usiedzieć w miejscu, a jej ogromną pasją są podróże po świecie. Właścicielka kota brytyjskiego Kufu.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj. Mark Twain
Sandra

Recepcjonistka Koordynator szkoleń recepcji
Recepcja
Posiada tytuł technika usług kosmetycznych, który uzyskała w Policealnej Szkole kosmetycznej Żak (2016). Ukończyła Kurs Charakteryzacji i Wizażu, uzyskując tytuł: Charakteryzatorki filmowej, teatralnej oraz wizażystki Magnus Film (2019). Uczestniczyła w szkoleniu „Profesjonalna rejestratorka w gabinecie weterynaryjnym” (2020).

W TKW jest kierowniczką recepcji, a prywatnie kocią mamą 7-letniego kota Sajmona. Pasjonatka górskich wędrówek, praktyki jogi, fotografii lomograficznej. Kolekcjonerka roślin doniczkowych, która w wolnych chwilach rozwija swoje artystyczne pasje m.in malarstwo i ceramikę.

Życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, co ci się trafi. (Forrest Gump)
Olimpia

Recepcjonistka
Recepcja
W trakcie studiów na Wydziale Chemii Farmaceutycznej.

Od 3 lat prowadzi badania naukowe na Katedrze Chemii organicznej i medycznej. Od roku interesuje się modelowaniem molekularnym leków i prowadzi czynną pracą w projektowaniu nowych substancji leczniczych. Otrzymała certyfikaty metod spektroskopowych UV, VIS, IR, NIR, RAMAN. W wolnym czasie bierze udział w konferencjach naukowych Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego. Od 12 lat pasjonatka gry na pianinie i spędzania długich godzin na korcie tenisowym. Zamiast nowej pary butów woli kupić nową rakietę tenisową. Właścicielka trzech kotów Lakiego, Lusi i Ptysia. Oficjalnie przyznaje się, że jest kociarą.

Szacunek do zwierząt jest miarą wartości człowieka.
Aleksandra

Recepcjonistka
Recepcja
Ukończyła filologię angielską na wydziale Filologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Interesuje się literaturą i muzyką. Pasja oraz miłość do zwierząt zachęciła ja do pracy w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej. Po godzinach jest właścicielką dwóch kotów oraz psa: Borówka, Ciri i Geralt.

Najgorszy dzień staje się najlepszym, gdy są przy mnie moje zwierzęta.
Anna

Recepcjonistka
Recepcja
Doświadczona rejestratorka medyczna, która z wykształcenia jest technikiem weterynarii.

Właścicielka pierwszej i największej grupy na Facebooku o koszatniczkach. Pasjonuje się kulturą azjatycką i powieściopisarstwem, jej największym marzeniem jest wycieczka po Japonii. Prywatnie mama trójki kociaków: Luny, Kiry oraz Yuuki - wszystkie adoptowane i odratowane z trudnych warunków.

Często słyszałam, że jestem przyjaciółką całego świata i coś w tym jest!
Katarzyna

Recepcjonistka
Recepcja
Ukończyła Filologię rosyjską na Uniwersytecie M.Kopernika w Toruniu. Doświadczenie związane z pracą ze zwierzętami zdobyła, pracując w Szkole i Hotelu dla psów w Nowym Jorku.

Prywatnie właścicielka psa o imieniu Mufasa. Jej pasją są zoopsychologia oraz podróże w nieznane.

Nie sama praca, ale jej cel sprawia, że jest to coś wyjątkowego.
Karolina

Recepcjonistka
Recepcja

Nasz adres

Trójmiejska Klinika
Weterynaryjna
ul. Świętokrzyska 33 A
80-180 Gdańsk
tel. 734 188 188
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!