Nasz zespół

Sandra

Recepcjonistka Koordynator szkoleń recepcji
Recepcja
Posiada tytuł technika usług kosmetycznych, który uzyskała w Policealnej Szkole kosmetycznej Żak (2016). Ukończyła Kurs Charakteryzacji i Wizażu, uzyskując tytuł: Charakteryzatorki filmowej, teatralnej oraz wizażystki Magnus Film (2019). Uczestniczyła w szkoleniu „Profesjonalna rejestratorka w gabinecie weterynaryjnym” (2020).

W TKW jest kierowniczką recepcji, a prywatnie kocią mamą 7-letniego kota Sajmona. Pasjonatka górskich wędrówek, praktyki jogi, fotografii lomograficznej. Kolekcjonerka roślin doniczkowych, która w wolnych chwilach rozwija swoje artystyczne pasje m.in malarstwo i ceramikę.

Życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, co ci się trafi. (Forrest Gump)
Olimpia

Recepcjonistka
Recepcja
W trakcie studiów na Wydziale Chemii Farmaceutycznej.

Od 3 lat prowadzi badania naukowe na Katedrze Chemii organicznej i medycznej. Od roku interesuje się modelowaniem molekularnym leków i prowadzi czynną pracą w projektowaniu nowych substancji leczniczych. Otrzymała certyfikaty metod spektroskopowych UV, VIS, IR, NIR, RAMAN. W wolnym czasie bierze udział w konferencjach naukowych Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego. Od 12 lat pasjonatka gry na pianinie i spędzania długich godzin na korcie tenisowym. Zamiast nowej pary butów woli kupić nową rakietę tenisową. Właścicielka trzech kotów Lakiego, Lusi i Ptysia. Oficjalnie przyznaje się, że jest kociarą.

Szacunek do zwierząt jest miarą wartości człowieka.
Aleksandra

Recepcjonistka
Recepcja
Ukończyła filologię angielską na wydziale Filologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Interesuje się literaturą i muzyką. Pasja oraz miłość do zwierząt zachęciła ja do pracy w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej. Po godzinach jest właścicielką dwóch kotów oraz psa: Borówka, Ciri i Geralt.

Najgorszy dzień staje się najlepszym, gdy są przy mnie moje zwierzęta.
Anna

Recepcjonistka
Recepcja
Doświadczona rejestratorka medyczna, która z wykształcenia jest technikiem weterynarii.

Właścicielka pierwszej i największej grupy na Facebooku o koszatniczkach. Pasjonuje się kulturą azjatycką i powieściopisarstwem, jej największym marzeniem jest wycieczka po Japonii. Prywatnie mama trójki kociaków: Luny, Kiry oraz Yuuki - wszystkie adoptowane i odratowane z trudnych warunków.

Często słyszałam, że jestem przyjaciółką całego świata i coś w tym jest!
Katarzyna

Recepcjonistka
Recepcja
Ukończyła Filologię rosyjską na Uniwersytecie M.Kopernika w Toruniu. Doświadczenie związane z pracą ze zwierzętami zdobyła, pracując w Szkole i Hotelu dla psów w Nowym Jorku.

Prywatnie właścicielka psa o imieniu Mufasa. Jej pasją są zoopsychologia oraz podróże w nieznane.

Nie sama praca, ale jej cel sprawia, że jest to coś wyjątkowego.
Karolina

Recepcjonistka
Recepcja
Katarzyna

Recepcjonistka
Recepcja
Aleksandra

Recepcjonistka
Recepcja
Ukończyła studia na kierunku Turystyka i Rekreacja.

Miłośniczka dobrych kryminałów, zwłaszcza twórczości Chrisa Cartera. Właścicielka dwóch kotów: Pixy i Holly. Kocha zwierzęta za ich szczerą i bezwarunkową miłość do człowieka.

„Nie dorastaj. To pułapka”. - Piotruś Pan.

Nasz adres

Trójmiejska Klinika
Weterynaryjna
ul. Świętokrzyska 33 A
80-180 Gdańsk
tel. 734 188 188
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!