Nasz zespół

Maciej Klein

technik weterynarii - specjalizacja: ortopedia
Blok operacyjny
Absolwent technikum weterynaryjnego w Bolesławowie.

Człowiek wielu hobby (ostatnio interesuje się kamieniami szlachetnymi). W pracy interesuje się ortopedią i w związku z tym asystuje w trakcie zabiegów lek.wet. Bartosza Tyburskiego. Jak sam twierdzi - spełnia się w tym, co robi, a jego celem jest, aby nigdy nie przestać się rozwijać!

"Iść ciągle naprzód i naprzód." (Rodzinka Robinsonów)
Radosław Skorupa

Lekarz weterynarii - radiolog, specjalizacja: tomografia komputerowa, RTG
Blok operacyjny
Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku medycyna weterynaryjna.

Już od czasów studiów zafascynowany czarno-białym światem radiologii. Zaraz po uzyskaniu dyplomu rozpoczął pracę w jednej z klinik calodobowych na południu kraju, rozwijając swoje umiejętności i zdobywając doświadczenie pod czujnym okiem swojego mentora. W klinice zajmuje się głównie wykonywaniem badań TK, RTG oraz służy merytorycznym wsparciem dla kolegów po fachu w ocenie zdjęć RTG. Swoją przyszłość wiąże ściśle z radiologią, dlatego stale się rozwija uczestnicząc w licznych specjalistycznych kursach. Wolne chwile spędza aktywnie, uprawiając liczne sporty. Wielki fan zagadek logicznych. Prywatnie opiekun dwóch kotów: Bonisi oraz Puchacza.

Diana Roślik

Technik weterynarii
Blok operacyjny
Inżynier zoofizjoterapi zdobyty na Politechnice Bydgoskiej oraz absolwentka technikum weterynaryjnego w ZSI w Słupsku.

Fascynuje ją wszystko co jest zwiazane z genetyką i neurologią. Zwierzęta to jej pasja od najmłodszych lat. Przez 8 lat przelewała ją w schronisku dla zwierząt, pracując z psami lękliwymi i agresywnymi. Z czasem przerzuciła się na trochę większe zwierzęta i tak jazda konna stała się kolejnym pomysłem spędzania wolnego czasu. Kiedy jest go więcej uwielbia podróżować, szczególnie autostopem po Europie oraz zgłębiać tajniki kitesurfingu.

Ahoj przygodo!
Bartosz Tyburski

Lekarz weterynarii - chirurg, ortopeda
Ambulatorium / Blok operacyjny
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie, rocznik 2014r. Już w trakcie studiów odbywał liczne praktyki - zarówno w kraju, jak i zagranicą (m.in. w Gießen w Niemczech).

Dzięki zdobytemu doświadczeniu jasno określił, jakie standardy powinna spełniać jego praca i w 2018r. otworzył swój gabinet. Z początku zajmował się głównie zwierzętami gospodarskimi, jednak z potrzeby samodoskonalenia i miłości do chirurgii rozpoczął dokształcanie się w tym kierunku, co ostatecznie zaowocowało decyzją o rozwijaniu się z ortopedii zwierząt towarzyszących. W klinice zajmuje się przede wszystkim "chirurgią twardą" - prowadzi konsultacje, jak również operuje m.in. zerwane więzadła krzyżowe czy złamania. Uczestnik licznych kursów z zakresu chirurgii i technik obrazowania, w trakcie specjalizacji z ortopedii w ramach Europejskiej Szkoły Zaawansowanych Studiów Weterynaryjnych (ESAVS), członek AO-Vet. Prywatnie miłośnik spędzania czasu na łonie natury, długich spacerów, wędrówek po górach. Spełniony ojciec, mąż i opiekun ukochanego posokowca bawarskiego Bory i kota Wiesia.

„Nie przygotowując się – przygotowujesz się na porażkę” (B. Franklin)
Agata Krupińska

Lekarz weterynarii - stomatolog
Ambulatorium / Blok operacyjny / Tpwpruszcz
Absolwentka wydziału medycyny weterynaryjnej uniwersytetu warmińsko mazurskiego w Olsztynie.

Od 2 roku studiów każdy wolny czas spędzała na praktykach w mniejszych i większych lecznicach.  Po studiach pracowała jako internista i stomatolog w całodobowej. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu stomatologii, a także dermatologii i medycyny ratunkowej. Od dłuższego czasu skupiona wyłącznie na stomatologii, która chodziła za nią już przed studiami. Mieszanka perfekcjonizmu, ambicji i dobrego serduszka. Prywatnie właścicielka trzech kotów  adoptowanych z różnych schronisk w przeciągu jednego roku.

„Trzeba chcieć!”
Aleksander Kasprowicz

Doktor nauk weterynaryjnych - chirurg, ortopeda
Ambulatorium / Blok operacyjny
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Od 3-go roku studiów związany z Katedrą Chirurgii i Rentgenologii, gdzie zarażony pasją do leczenia inwazyjnego zdobywał pierwsze doświadczenia pod okiem profesora Marcina Lwa. Dyplom lekarza weterynarii uzyskał w 2004 roku i kontynuował kształcenie na studiach doktoranckich, pracując również jako nauczyciel akademicki i chirurg Polikliniki Weterynaryjnej macierzystego wydziału.

W Klinice zajmuje się diagnostyką, chirurgią ortopedyczną, chirurgią kręgosłupa oraz chirurgią rekonstrukcyjną. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu chirurgii zwierząt towarzyszących. Rozprawę doktorancką z zakresu chirurgii małoinwazyjnej obronił w 2010 roku. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Traumatologii i Ortopedii Weterynaryjnej (ESVO) oraz uczestnikiem kursów ortopedycznych Europejskiej Szkoły Zaawansowanych Studiów Weterynaryjnych (ESVAS). Współwłaściciel i kierownik w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej.

„Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn”.
Piotr Panek

Lekarz weterynarii – chirurg
Blok operacyjny
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Studia ukończył w 2001, a w 2012 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu chirurgii klatki piersiowej, jamy brzusznej, chirurgii onkologicznej oraz chirurgii interwencyjnej.

Pasjonat chirurgii ogólnej i interwencyjnej. Ponadto miłośnik zwierząt i zwolennik aktywnego trybu życia. Pilot paralotniowy, pasjonat squasha, motocyklista.

Szczęśliwy człowiek główną pasję realizuje w pracy.
Aleksandra Chęć

Lekarz weterynarii – chirurg
Blok operacyjny
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kierunek medycyna weterynaryjna (2018). Odbyła półroczny staż w przychodniach typu Emergency - Ringwood Vet Emergency oraz Pet Emergency & Specialist Centre w Melbourne, Australia. Ukończyła kursy z zakresu diagnostyki radiologicznej oraz ultrasonograficznej psów i kotów. Publikowała artykuły z zakresu medycyny weterynaryjnej w czasopismach ogólnopolskich oraz naukowych. Rozpoczęła studia specjalistyczne z zakresu chirurgii weterynaryjnej.

Fascynuje się szeroko pojętą medycyną oraz behawioryzmem zwierząt. Kocha wszystkie futrzaste czworonogi, rozumie egipskie uwielbienie kotami. Prywatnie właścicielka dwóch psów i kocicy. Jej ulubionym środkiem transportu jest motocykl, w wolnym czasie trenuje pole dance.

Jedyną stałą w życiu jest zmiana.
Anna Goc

Lekarz weterynarii anestezjolog, Kierownik bloku operacyjnego
Blok operacyjny
Absolwentka weterynarii na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego. Uczestniczka: dwuletniej wymiany studenckiej na Afyon Kocatepe Universitesi, Szkoły Anestezjologii Weterynaryjnej VASTA, Szkoły Anestezjologii DECHRA. Ukończyła kursy, obejmujące zagadnienia znieczuleń miejscowych, terapii bólu, znieczuleń pacjentów „trudnych”.

Z zawodu lekarz weterynarii, z pasji - najukochańsza ciocia wszystkich zwierząt i dzieci. Związana z Trójmiejską Kliniką Weterynaryjną od 2018 roku. Prelegentka wykładów anestezjologii zwierząt egzotycznych. Pasjonatka anestezjologii, intensywnej terapii i leczenia bólu. We wcześniejszych latach nauczycielka angielskiego. Prowadziła koci dom tymczasowy. Obecnie opiekunka i towarzyszka kotów: Pana Naleśnika i Jędrzeja oraz patyczka Euzebiusza.

Nie wybuchnie!
Katarzyna Wolińska

Koordynator działu chirurgii twardej
Blok operacyjny
Zootechnik z tytułem magistra inżyniera na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Absolwentka technikum weterynaryjnego, Szkoła Pasja w Olsztynie w 2016 roku.

Ukończyła wiele szkoleń kierunkowych, m.in. z anestezjologii dla techników weterynarii. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna z 15-letnim stażem pracy. Przez 4 lata prowadziła badania naukowe nad zastosowaniem termowizji w hipologii. Od ponad 25 lat wielka pasjonatka jeździectwa. Ukończyła kurs masażu koni w stopniu średniozaawansowanym. Nauczyciel w szkole policealnej oraz doświadczony szkoleniowiec W klinice opiekuje się pacjentami ortopedycznymi, a jej pasją jest zgłębianie wiedzy na temat trudno gojących się ran. Właścicielka konia Tigda, psa Suri i kota Aleksandra II. Wielka amatorka „psich buziaczków” i merdających ogonków.

Każdego dnia mam możliwość brania udziału w ratowaniu życia pacjentów. To odpowiedzialna i bardzo satysfakcjonująca praca.
Magdalena Narloch

Technik weterynarii
Blok operacyjny
Absolwentka Technikum Weterynarii w Bolesławowie.

Spokój i opanowanie to jej zalety w pracy na bloku operacyjnym. Szybko i chętnie się uczy, a zdobywanie nowych umiejętności daje jej radość i motywację do dalszego rozwoju. Sama przyznaje, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, bo jedyne ograniczenia są w głowie. Po godzinach uwielbia jeździć na rowerze i czytać książki. Jest właścicielką szalonego pieska Juniora, który potrafi wywołać uśmiech na każdej twarzy.

Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.
Ewa Tesmer

Technik weterynarii
Blok operacyjny
Tytuł technika uzyskała w 2018 roku, a pracę w zawodzie zaczęła w TKW.

Właścicielka dwóch kotów rasy europejskiej Lusi i Linka oraz kundelka Bentleya. W wolnej chwili lubi układać puzzle, piec ciasta oraz wychodzić na dłuższe spacery po lesie ze swoim czworonożnym przyjacielem

Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz.

Nasz adres

Trójmiejska Klinika
Weterynaryjna
ul. Świętokrzyska 33 A
80-180 Gdańsk
tel. 734 188 188
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!