Nasz zespół

Aleksander Kasprowicz

Doktor nauk weterynaryjnych - chirurg, ortopeda
Ambulatorium / Blok operacyjny
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Od 3-go roku studiów związany z Katedrą Chirurgii i Rentgenologii, gdzie zarażony pasją do leczenia inwazyjnego zdobywał pierwsze doświadczenia pod okiem profesora Marcina Lwa. Dyplom lekarza weterynarii uzyskał w 2004 roku i kontynuował kształcenie na studiach doktoranckich, pracując również jako nauczyciel akademicki i chirurg Polikliniki Weterynaryjnej macierzystego wydziału.

W Klinice zajmuje się diagnostyką, chirurgią ortopedyczną, chirurgią kręgosłupa oraz chirurgią rekonstrukcyjną. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu chirurgii zwierząt towarzyszących. Rozprawę doktorancką z zakresu chirurgii małoinwazyjnej obronił w 2010 roku. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Traumatologii i Ortopedii Weterynaryjnej (ESVO) oraz uczestnikiem kursów ortopedycznych Europejskiej Szkoły Zaawansowanych Studiów Weterynaryjnych (ESVAS). Współwłaściciel i kierownik w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej.

„Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn”.
Piotr Panek

Lekarz weterynarii – chirurg
Blok operacyjny
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Studia ukończył w 2001, a w 2012 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu chirurgii klatki piersiowej, jamy brzusznej, chirurgii onkologicznej oraz chirurgii interwencyjnej.

Pasjonat chirurgii ogólnej i interwencyjnej. Ponadto miłośnik zwierząt i zwolennik aktywnego trybu życia. Pilot paralotniowy, pasjonat squasha, motocyklista.

Szczęśliwy człowiek główną pasję realizuje w pracy.
Aleksandra Chęć

Lekarz weterynarii – chirurg
Blok operacyjny
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kierunek medycyna weterynaryjna (2018). Odbyła półroczny staż w przychodniach typu Emergency - Ringwood Vet Emergency oraz Pet Emergency & Specialist Centre w Melbourne, Australia. Ukończyła kursy z zakresu diagnostyki radiologicznej oraz ultrasonograficznej psów i kotów. Publikowała artykuły z zakresu medycyny weterynaryjnej w czasopismach ogólnopolskich oraz naukowych. Rozpoczęła studia specjalistyczne z zakresu chirurgii weterynaryjnej.

Fascynuje się szeroko pojętą medycyną oraz behawioryzmem zwierząt. Kocha wszystkie futrzaste czworonogi, rozumie egipskie uwielbienie kotami. Prywatnie właścicielka dwóch psów i kocicy. Jej ulubionym środkiem transportu jest motocykl, w wolnym czasie trenuje pole dance.

Jedyną stałą w życiu jest zmiana.
Anna Goc

Lekarz weterynarii anestezjolog, Kierownik bloku operacyjnego
Blok operacyjny
Absolwentka weterynarii na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego. Uczestniczka: dwuletniej wymiany studenckiej na Afyon Kocatepe Universitesi, Szkoły Anestezjologii Weterynaryjnej VASTA, Szkoły Anestezjologii DECHRA. Ukończyła kursy, obejmujące zagadnienia znieczuleń miejscowych, terapii bólu, znieczuleń pacjentów „trudnych”.

Z zawodu lekarz weterynarii, z pasji - najukochańsza ciocia wszystkich zwierząt i dzieci. Związana z Trójmiejską Kliniką Weterynaryjną od 2018 roku. Prelegentka wykładów anestezjologii zwierząt egzotycznych. Pasjonatka anestezjologii, intensywnej terapii i leczenia bólu. We wcześniejszych latach nauczycielka angielskiego. Prowadziła koci dom tymczasowy. Obecnie opiekunka i towarzyszka kotów: Pana Naleśnika i Jędrzeja oraz patyczka Euzebiusza.

Nie wybuchnie!
Katarzyna Wolińska

Koordynator działu chirurgii twardej
Blok operacyjny
Zootechnik z tytułem magistra inżyniera na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Absolwentka technikum weterynaryjnego, Szkoła Pasja w Olsztynie w 2016 roku.

Ukończyła wiele szkoleń kierunkowych, m.in. z anestezjologii dla techników weterynarii. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna z 15-letnim stażem pracy. Przez 4 lata prowadziła badania naukowe nad zastosowaniem termowizji w hipologii. Od ponad 25 lat wielka pasjonatka jeździectwa. Ukończyła kurs masażu koni w stopniu średniozaawansowanym. Nauczyciel w szkole policealnej oraz doświadczony szkoleniowiec W klinice opiekuje się pacjentami ortopedycznymi, a jej pasją jest zgłębianie wiedzy na temat trudno gojących się ran. Właścicielka konia Tigda, psa Suri i kota Aleksandra II. Wielka amatorka „psich buziaczków” i merdających ogonków.

Każdego dnia mam możliwość brania udziału w ratowaniu życia pacjentów. To odpowiedzialna i bardzo satysfakcjonująca praca.
Julia Drywa

Technik weterynarii
Blok operacyjny
Tytuł technika weterynarii zdobyła w 2022 roku w Technikum Menadżerskim w Toruniu. Mimo to ma już półtora roczne doświadczenie w pracy ze zwierzętami z kliniki weterynaryjnej w Grudziądzu. To tam zafascynowała ją chirurgia twarda dzięki nauce pod okiem specjalisty z tej dziedziny. Wyzwania ani połamane kości nie są jej straszne.

Weekendami doszkala się z tematu sterylizacji medycznej w szkole policealnej. Kocha zwierzęta zarówno te duże, jak i te małe, chętnie pracuje z kotami, na które ma uczulenie. Sama posiada młodą, pełną energii suczkę o imieniu Lady, z którą uwielbiają przebywać na świeżym powietrzu z dala od miejskiego zgiełku.

Im trudniej tym lepiej, cel zbyt łatwo osiągnięty nie daje satysfakcji.
Magdalena Narloch

Technik weterynarii
Blok operacyjny
Absolwentka Technikum Weterynarii w Bolesławowie.

Spokój i opanowanie to jej zalety w pracy na bloku operacyjnym. Szybko i chętnie się uczy, a zdobywanie nowych umiejętności daje jej radość i motywację do dalszego rozwoju. Sama przyznaje, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, bo jedyne ograniczenia są w głowie. Po godzinach uwielbia jeździć na rowerze i czytać książki. Jest właścicielką szalonego pieska Juniora, który potrafi wywołać uśmiech na każdej twarzy.

Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.
Kamila Filipczak

Technik weterynarii
Blok operacyjny
Zaczynająca swoją weterynaryjną przygodę, absolwentka szczecińskiego technikum, dyplom technika uzyskała w 2022 roku.

Wraz ze swoim pierwszym zwierzakiem, poczuła więź ze wszystkimi czworonogami. Miesiąc szkolnych praktyk i 4 lata szkoły wystarczyły i dały do zrozumienia, że to jest zawód, który chce wykonywać. Kochająca mama kota Ryszarda, ale również ulubienica sportów wodnych i jazdy konnej. Od dziecka po dzisiejszy dzień kocha oglądać bajki Disneya. W wolnym czasie lubi jeździć na rolkach, motocyklu, czytać książki oraz zajmować się swoimi roślinkami. W przyszłości chciałaby zwiedzić cały świat.

Kiedy wszystko inne zawiedzie, zdrzemnij się.- Kubuś Puchatek

Nasz adres

Trójmiejska Klinika
Weterynaryjna
ul. Świętokrzyska 33 A
80-180 Gdańsk
tel. 734 188 188
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!