Nasz zespół

Izabela Mielczarska

Kierownik laboratorium
Laboratorium
Absolwentka gdańskiej biologii, a dokładniej katedry biologii molekularnej. Specjalista Laboratoryjnej Transfuzjologii Medycznej, z wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej.

Poza pracą zainteresowana ziołolecznictwem i botaniką. Prywatnie matka nastolatka i opiekunka piątki fantastycznych kotów oraz żółwia. Jeśli znajdzie czas wolny – daje korepetycje z biologii. Uzależniona od książek kryminalnych. W poprzednim wcieleniu była kotem. Kocha Włochy więc pewnie była kotem z ulic Rzymu.

Dom należy do mojej piątki kotów. Ja tylko spłacam kredyt.
Zuzanna Siwik

Diagnosta laboratoryjny
Laboratorium
Studentka biologii medycznej o specjalizacji z diagnostyki molekularno-biochemicznej na Uniwersytecie Gdańskim. W ramach rozszerzania swoich kwalifikacji w 2021 roku ukończyła szkołę medyczną uzyskując zawód technika sterylizacji medycznej.

Od lat zainteresowana parazytologią i mikrobiologią. Nie umknie jej żaden pasożyt! Prywatnie opiekunka cudownej, puchatej kotki imieniem Neva. Jeśli znajdzie odrobinę wolnego czasu – prowadzi zajęcia z hiszpańskiego dla dzieci i czyta książki. W oryginale.

To racja, że ludzie, którzy nie uwielbiają kotów w poprzednim życiu byli myszami.
Dominika Kuś

Diagnosta laboratoryjny
Laboratorium
Absolwentka gdańskiej biologii medycznej o specjalizacji z diagnostyki molekularno-biochemicznej. Z pasją tropi wszelkie nieprawidłowości w badaniach mikroskopowych i wciąż pogłębia wiedzę.

Kochająca opiekunka mięciutkiego króliczka Tuptusia. W chwilach wolnych trenuje taniec i chętnie śpiewa. Z nadzieją na perfekcję – robi i kolekcjonuje zdjęcia i wysyła do znajomych własnoręcznie wykonane kartki urodzinowe. Chętnie podróżuje po świecie – była m.in. w Chinach.

Jestem jak Alicja w Krainie Czarów albo Neo. Zawsze wybiorę białego królika.
Natalia Górzyńska

Diagnosta laboratoryjny
Laboratorium
Absolwentka Analityki Medycznej na UCK.

Prowadzi dom tymczasowy dla kocich dzieci. W chwilach wolnych czyta, głównie kryminały.

Chcę dać dom każdemu kotu.

Nasz adres

Trójmiejska Klinika
Weterynaryjna
ul. Świętokrzyska 33 A
80-180 Gdańsk
tel. 734 188 188
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!