Nasz zespół

Agata Stępień

Lekarz weterynarii - specjalizacja: zwierzęta egzotyczne
Ambulatorium
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Oddziale Drobnych Ssaków przy UP w Lublinie i przychodniach weterynaryjnych w Gdańsku. Interesuje się głównie medycyną zwierząt egzotycznych. Prywatnie jest fanką gotowania i wege jedzenia. Mama dwóch uszaków - Porusia i Małego, adopciaka z SPK.

Julia Olbryś

Technik weterynarii
Ambulatorium
Ukończyła szkołę w 2021 roku w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 zdobywając tytuł technika weterynarii. W czasie nauki praktykowała w pobliskich przychodniach weterynarii.

Przez 4 lata działała jako wolontariusz w stowrzyszeniu Wszystkie Zwierzęta Małe i Duże, opiekując się bezdomnymi zwierzakami, socjalizując je i szukając im nowych domów - tam zaczęła się interesować oraz zgłębiać wiedzę na temat behawiozrymu psów. Swoją przygodę ze zwierzakami zaczęła już jako dziecko przynosząc do domu wszytskie porzucone psy i koty. Prywatnie miłośniczka koni, jazdy konnej oraz łucznictwa. Uwielbia literaturę a w szczególności książki kryminalne i serie Wieźdzmina.

Katarzyna Średniawa-Bobrek

Lekarz weterynarii
Ambulatorium
Zdobyła stopień lekarza weterynarii na Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w 2019 roku, oraz licencjat z Astronomii na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2016 roku. Studiowała również fizykę teoretyczną.

Już na studiach uczestniczyła w licznych zagranicznych wymianach studenckich i kilkukrotnie w programie Erasmus, w ramach którego spędziła ponad rok we Włoszech. Po skończeniu studiów i odbyciu stażu w Krakowie pojechała na staż do największego całodobowego szpitala na Malcie, w którym zaoferowano jej samodzielną pracę ukierunkowaną na rozwój w ortopedii. Spędziła w tym małym, słonecznym kraju ponad 2 lata, by w końcu wrócić w rodzinne strony do Gdańska. Zawodowo interesuje się wieloma obszarami medycyny, ale w szczególności ortopedią i diagnostyką obrazową. Jej marzeniem jest w przyszłości przeprowadzać zabiegi na kręgosłupach. Prywatnie mama uratowanej kotki Fifli przywiezionej z Malty i uratowanego psa Pigleta. Wychowana w istnym zwierzyńcu otoczona psami, kotami, końmi, owcami, kozami i wieloma innymi zwierzętami. Ma liczne zainteresowania, ale ze wszystkich najbardziej uwielbia podróże ze swoim mężem, oraz wszelkiego rodzaju przygody, na które nie rusza się bez aparatu. Odwiedziła już 35 krajów na 4 kontynentach i na pewno na tym nie poprzestanie!

Hanna Wyłupska

Lekarz weterynarii
Ambulatorium
Studia ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Od tego czasu zdobywa doświadczenie w pracy jako internistka. Regularnie bierze także udział w szkoleniach. Zawodowo zainteresowana głównie medycyną kotów.

Z zamiłowania czytelniczka - głównie fantastyki. Interesuje się również krawiectwem. Właścicielka kotki Stefanii i psa Diego.

Bartosz Tyburski

Lekarz weterynarii - chirurg, ortopeda
Ambulatorium / Blok operacyjny
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie, rocznik 2014r. Już w trakcie studiów odbywał liczne praktyki - zarówno w kraju, jak i zagranicą (m.in. w Gießen w Niemczech).

Dzięki zdobytemu doświadczeniu jasno określił, jakie standardy powinna spełniać jego praca i w 2018r. otworzył swój gabinet. Z początku zajmował się głównie zwierzętami gospodarskimi, jednak z potrzeby samodoskonalenia i miłości do chirurgii rozpoczął dokształcanie się w tym kierunku, co ostatecznie zaowocowało decyzją o rozwijaniu się z ortopedii zwierząt towarzyszących. W klinice zajmuje się przede wszystkim "chirurgią twardą" - prowadzi konsultacje, jak również operuje m.in. zerwane więzadła krzyżowe czy złamania. Uczestnik licznych kursów z zakresu chirurgii i technik obrazowania, w trakcie specjalizacji z ortopedii w ramach Europejskiej Szkoły Zaawansowanych Studiów Weterynaryjnych (ESAVS), członek AO-Vet. Prywatnie miłośnik spędzania czasu na łonie natury, długich spacerów, wędrówek po górach. Spełniony ojciec, mąż i opiekun ukochanego posokowca bawarskiego Bory i kota Wiesia.

„Nie przygotowując się – przygotowujesz się na porażkę” (B. Franklin)
Agata Krupińska

Lekarz weterynarii - stomatolog
Ambulatorium / Blok operacyjny / Tpwpruszcz
Absolwentka wydziału medycyny weterynaryjnej uniwersytetu warmińsko mazurskiego w Olsztynie.

Od 2 roku studiów każdy wolny czas spędzała na praktykach w mniejszych i większych lecznicach.  Po studiach pracowała jako internista i stomatolog w całodobowej. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu stomatologii, a także dermatologii i medycyny ratunkowej. Od dłuższego czasu skupiona wyłącznie na stomatologii, która chodziła za nią już przed studiami. Mieszanka perfekcjonizmu, ambicji i dobrego serduszka. Prywatnie właścicielka trzech kotów  adoptowanych z różnych schronisk w przeciągu jednego roku.

„Trzeba chcieć!”
Aleksander Kasprowicz

Doktor nauk weterynaryjnych - chirurg, ortopeda
Ambulatorium / Blok operacyjny
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Od 3-go roku studiów związany z Katedrą Chirurgii i Rentgenologii, gdzie zarażony pasją do leczenia inwazyjnego zdobywał pierwsze doświadczenia pod okiem profesora Marcina Lwa. Dyplom lekarza weterynarii uzyskał w 2004 roku i kontynuował kształcenie na studiach doktoranckich, pracując również jako nauczyciel akademicki i chirurg Polikliniki Weterynaryjnej macierzystego wydziału.

W Klinice zajmuje się diagnostyką, chirurgią ortopedyczną, chirurgią kręgosłupa oraz chirurgią rekonstrukcyjną. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu chirurgii zwierząt towarzyszących. Rozprawę doktorancką z zakresu chirurgii małoinwazyjnej obronił w 2010 roku. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Traumatologii i Ortopedii Weterynaryjnej (ESVO) oraz uczestnikiem kursów ortopedycznych Europejskiej Szkoły Zaawansowanych Studiów Weterynaryjnych (ESVAS). Współwłaściciel i kierownik w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej.

„Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn”.
Anna Kurczewska

Lekarz weterynarii, Specjalista radiologii, USG, onkologia
Ambulatorium
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Zdobyła specjalizację z radiologii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Certyfikowany lekarz Sekcji Weterynaryjnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Od zawsze związana z całodobowymi klinikami z pełnym zapleczem diagnostycznym. W klinice przyjmuje pacjentów internistycznych, onkologicznych i wykonuje badania USG. Posiada bardzo duże doświadczenie i staż kliniczny. Równolegle odbywa specjalistyczne szkolenia z zakresu onkologii w European School for Advanced Veterinary Studies ( ESAVS) w Luksemburgu. Aktualnie w trakcie rocznej specjalizacji w Akademii Tomografii Weterynaryjnej.

Julia Kabza

Lekarz weterynarii - neurolog
Ambulatorium
Ukończyła Medycynę Weterynaryjną w 2016 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Ostatnie lata studiów spędziła na Uniwersytetach w Portugalii i na Węgrzech. Staże odbywała w Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii. Ukończyła kursy ESAVS (European School for Advanced Veterinary Studies) z zakresu neurologii oraz intensywnej terapii.

Jest członkiem Międzynarodowego i Europejskiego Stowarzyszenia Weterynaryjnej Medycyny Ratunkowej i Intensywne Terapii (IVECCS/EVECCS) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Neurologów Weterynaryjnych (ESVN).

Magdalena Caruk

Lekarz weterynarii - endokrynolog
Ambulatorium
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Studia ukończyła w 2014 roku. Członek Europejskiego Stowarzyszenia Endokrynologów Weterynaryjnych. Odbyła liczne kursy z zakresu endokrynologii weterynaryjnej.

W TKW zajmuje się przede wszystkim pacjentami endokrynologicznymi oraz szeroko pojętą interną. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w Polsce, jak i w Holandii. W TKW szkoli młodszych lekarzy weterynarii. Prywatnie wolne chwile najchętniej spędza na siłowni, lubi dobrą kawę oraz wege jedzenie. Jest miłośniczką szczeniaczków, zwłaszcza „labuszków” i „mini bułek”.

„Ci, którzy najwięcej uczą o człowieczeństwie, nie zawsze są ludźmi”. Donald L. Hicks
Natalia Miotk

Lekarz weterynarii, USG
Ambulatorium
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, UWM w Olsztynie. Ukończyła liczne kursy, szkolenia, szczególnie z zakresu ultrasonografii. Jest słuchaczką 2-letniej szkoły SW-PTU (sekcji weterynaryjnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego).

W Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej zajmuje się diagnostyką obrazową, pierwszą pomocą dla pacjentów emergency. Wykonuje precyzyjne biopsje cienko i gruboigłowe struktur głębokich i jest internistą.

Kocham podróżować!
Magdalena Gniech

Lekarz weterynarii - dermatologia, cytologia, testy alergiczne
Ambulatorium
Wykształcenie medyczne zdobyłam na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie oraz Akademii Medycyny Weterynaryjnej w Kownie na Litwie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam już w trakcie studiów na praktykach i stażach w Polsce oraz bardzo dobrych klinikach w Portugalii, Szwajcarii i na Litwie. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i każdego dnia staram się wykonywać swoją pracę coraz lepiej.

Jestem członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Weterynaryjnej (ESVD) oraz aktualnie uczestnikiem kursów dermatologicznych Europejskiej Szkoły Zaawansowanych Studiów Weterynaryjnych (ESAVS). W Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej już od 7 lat przeprowadzam głównie konsultacje dermatologiczne, ale można się również do mnie zapisać na wizytę internistyczną, bądź spotkać w trakcie dyżurów weekendowych. Przyjmuję pacjentów zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim. Dermatologia jest moją pasją. W czasie leczenia pacjentów ważne jest dla mnie stworzenie w gabinecie atmosfery zaufania oraz wzajemnej współpracy z opiekunem. Z sukcesem prowadzę wielu pacjentów z alergią. Niestraszne są mi ciężkie przypadki, nierzadko leczone latami, które stanowią wyzwanie diagnostyczne i terapeutyczne. W trakcie konsultacji wykonuję badania dodatkowe m.in. takie jak zeskrobiny, trichogram, cytologię, biopsje cienkoigłowe, zlecam posiewy, testy alergiczne oraz inne badania specjalistyczne.

„Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie". Gandhi Mahatma
Przemysław Łuczak

Lekarz weterynarii, specjalista chorób zwierząt nieudomowionych, specjalista chorób zwierząt futerkowych
Ambulatorium
Specjalista chorób zwierząt nieudomowionych Specjalista chorób zwierząt futerkowych

Samozwańczy kierownik bloku internistycznego zwierząt egzotycznych. Ambasador wszystkich zwierząt. Lekarz klinicysta, student psychologii, prezes fundacji Help4Herps, youtuber i podcaster, twórca blogów Egzoovet.pl i Vetlifestyle.pl pasjonat terrarystyki. Hobbystycznie biega i trenuje sporty walki. Lubię robić sobie tatuaże i sprawiać, by świat w około mnie był lepszy.

„Możemy człowieka ocenić po tym jak traktuje zwierzęta”. Immanuel Kant
Maria Zajączkowska

Lekarz weterynarii
Ambulatorium
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2021 roku. W trakcie studiów uczestniczyła w wielu konferencjach naukowych i odbywała praktyki na terenie Wrocławia z zakresu onkologii, Zielonej Góry z zakresu okulistyki oraz w TKW – tam też skończyła staż, po którym podjęła pracę na ambulatorium.

Interesuje się chorobami wewnętrznymi psów oraz kotów, ze szczególnym zainteresowaniem w medycynie zwierząt egzotycznych. Jej ulubione zwierzęta to wszelkiej maści kundelki i króliki. Prywatnie: od zamiłowania do survivalowych wędrówek, poprzez organizacje charytatywne wspierające zbiórki dla potrzebujących, po teatr ognia, robienie mydeł oraz duchowość. Kiedyś była mocno związana ze sportem - szermierką oraz lekkoatletyką.

Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.
Dastin Głuszyk

Lekarz weterynarii
Ambulatorium
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauki o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (2017). Odbył liczne kursy z hematologii i onkologii.

Odbył staż w klinice Szmaragdowa w Lublinie, a następnie pracował jako lekarz internista w Złotowie, w Vetcentrum. Interesuje się hematologią, nefrologią i diagnostyką obrazową. W TKW pracuje w ambulatorium, a dodatkowo zajmuje się Trójmiejskim Weterynaryjnym Bankiem Krwi. Właściciel wspaniałego boksera, miłośnik czytania dobrych książek w samym środku lasu lub łąki. Lubi podróże lokalne i te dalsze, jest zauroczony krajobrazem i kulturą Islandii. W przyszłości planuje mieć domek w Bieszczadach oraz stado krów rasy Jersey i Highlander.

„Od czekania dusza rdzewieje”. Carlos Ruiz Zafón
Sylwia Świokło

Lekarz weterynarii - nefrolog / urolog
Ambulatorium
Absolwentka kierunku weterynaria na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Równocześnie ukończyła z tytułem inżyniera studia na kierunku zootechnika.

Internista z kilkuletnim doświadczeniem. Aktualnie głównie zajmuje się pacjentami nefrologicznymi i urologicznymi i w tym kierunku nieustannie rozszerza swoją wiedzę. Prywatnie właścicielka pudla Ivana, z którym rozwija sportową pasję - biegają razem agility. Kiedyś fanka jeździectwa, która w wolnych chwilach spędza czasami czas na końskich rajdach.

Padniesz? Powstań! Los płata figle. Ty też możesz.
Kamila Filipczak

Technik weterynarii
Ambulatorium
Zaczynająca swoją weterynaryjną przygodę, absolwentka szczecińskiego technikum, dyplom technika uzyskała w 2022 roku.

Wraz ze swoim pierwszym zwierzakiem, poczuła więź ze wszystkimi czworonogami. Miesiąc szkolnych praktyk i 4 lata szkoły wystarczyły i dały do zrozumienia, że to jest zawód, który chce wykonywać. Kochająca mama kota Ryszarda, ale również ulubienica sportów wodnych i jazdy konnej. Od dziecka po dzisiejszy dzień kocha oglądać bajki Disneya. W wolnym czasie lubi jeździć na rolkach, motocyklu, czytać książki oraz zajmować się swoimi roślinkami. W przyszłości chciałaby zwiedzić cały świat.

Kiedy wszystko inne zawiedzie, zdrzemnij się.- Kubuś Puchatek
Michalina Ostrowska

Lekarz weterynarii, USG
Ambulatorium / Tpwpruszcz
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu.

Diagnostyką obrazową interesuje się już od III roku studiów. Na początku dokształcała się w tej dziedzinie w Katedrze Radiologii na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu, później odbyła ponad roczną praktykę kliniczną u dr Jana Lorenca. Po studiach odbyła 3-miesięczny staż w klinice ‘’Vets4Pets’’ w Grimsby w Wielkiej Brytanii, później pracowała w przychodni weterynaryjnej w Trzebnicy, gdzie poszerzała swoją wiedzę internistyczną. Oprócz radiologii interesuje się interną oraz medycyną ratunkową. Wolne chwile lubi spędzać na łonie natury, spacerując po lesie lub zdobywając kolejne górskie szczyty.

Dla zwierząt nie liczy się jutro, tylko dziś one czerpią z życia garściami.
Wojciech Kleister

Lekarz weterynarii - Kardiolog
Ambulatorium / Tpwpruszcz
Absolwent Wydziału Weterynarii w Olsztynie (2016 rok). Specjalista chorób psów i kotów: 3-letnie studia podyplomowe ukończone w 2021roku.

W specjalizacji z radiologii weterynaryjnej. Ukończony 4 poziom specjalistycznego szkolenia z kardiologii weterynaryjne ESAVS (European School for Advance Veterinary Studies) w Luksemburgu. W życiu zawodowym zajmuje się kardiologią oraz badaniami USG.

Jestem „zakochany” w swojej malutkiej suczce Romci.
Monika Bućko

Lekarz weterynarii - okulista
Ambulatorium
Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie (2020). Odbyła roczną wymianę studencką w ramach programu ERASMUS+ w Cordobie, w Hiszpanii oraz dwumiesięczne praktyki zagraniczne w szpitalu Medivet 24 Hour Alder w Liverpoolu. Jeszcze na studiach zaczęła rozwijać swoją pasję do okulistyki pod okiem dr n wet Natalii Ziółkowskiej, co zaowocowało 5-letnią współpracą.

Prywatnie pasjonatka kultury hiszpańskiej, języków obcych i podróżowania oraz opiekunka dwóch świnek morskich - Janusza i Grety.

Zapraszam zwierzaki z problemami okulistycznymi - chętnie rzucę na to okiem.
Mariola Klimiuk Ciupka

Lekarz weterynarii
Ambulatorium
Ukończyła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Już w ich trakcie poszerzała swoją wiedzę w licznych ośrodkach w kraju i zagranicą. Od kilku lat pracuje jako internista psów i kotów z zamiłowaniem do chirurgii.

Prywatnie pasjonatka górskich podróży oraz książek o tematyce II Wojny Światowej. Właścicielka uroczej suczki Boni.

Jest tylko jedna rzecz, która sprawia, że marzenie jest niemożliwe do osiągnięcia: strach przed porażką.
Aleksandra Jeżewska

Technik weterynarii
Ambulatorium
Absolwentka kierunku technik weterynarii, uzyskała w 2020r dyplom zawodowy i od tego czasu pracuje w TKW24h. Od zawsze związana ze zwierzętami. Interesuje się anestezjologią i chorobami wewnętrznymi. Ukończyła kurs anestezjologii w Mastervet. Asystuje lekarzom podczas wizyt.

Należy do Polskiego Stowarzyszenia Techników Weterynarii, ale podjęła również współpracę z jednym z wydawnictw, chcąc mieć wpływ na wypełnienie luk w edukacji i literaturze dla tego zawodu. W wolnym czasie rysuje anatomię zwierząt. Weterynaria i pomoc zwierzętom jest jej największą pasją. Prywatnie psia mama Miki i Neli

Wiem, że za każdym zwierzęciem stoi opiekun, który bardzo je kocha, dlatego o każdego pacjenta dbam tak, jak o własne psy.
Angelika Lubocka

Technik weterynarii
Ambulatorium
Ukończyła szkołę policealną AP edukacja na kierunku technik weterynarii (2015).

Od zawsze otaczała się zwierzętami i marzyła, by im pomagać. Pierwsze swoje kroki w zawodzie postawiła na praktykach zawodowych. Zainteresowała się wtedy chirurgią i diagnostyką obrazową. Po paru latach przerwy trafiła do TKW. Marzy o poszerzeniu wiedzy odnośnie interesujących ją zagadnień weterynaryjnych. Prywatnie właścicielka adoptowanego psiaka - Holly. Trenowała jazdę konną. Lubi czytać książki, piec ciasta, spacerować.

Ludzie empatii i bezinteresowności powinni uczyć się od zwierząt.

Nasz adres

Trójmiejska Klinika
Weterynaryjna
ul. Świętokrzyska 33 A
80-180 Gdańsk
tel. 734 188 188
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!