Nasz zespół

Paulina Grzelakowska

Dyrektor zarządzający
Administracja
Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdańsku oraz Zarządzania w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku.

Z Trójmiejską Kliniką Weterynaryjną związana jest od 2016 roku i w tym czasie zaangażowana była we wszystkie płaszczyzny funkcjonowania placówki. Zarządza innowacjami, stawiając zawsze na dobro pacjenta oraz przejrzystość procedur. Fundamentem jej pracy jest budowanie zespołu poprzez działania prewencyjne i przewidywanie potrzeb. Swoim doświadczeniem dzieli się jako wykładowca na studiach podyplomowych „Zarządzanie praktyką weterynaryjną” w Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatnie jest wspaniałą ciocią pacjentów kliniki. Każdego dnia jej kolana dają otuchę tym najbardziej potrzebującym ciepła. Bezkompromisowo uwielbia wszystkie zwierzęta, a najbardziej swoich domowników: psa Pirata i kota Badandę. Ciekawostką jest, że przez wiele lat trenowała strzelectwo sportowe i wielokrotnie zdobywała mistrzostwo Polski juniorów i seniorów.

Zależy mi, by TKW24 było miejscem, gdzie człowiek się rozwija, czuje satysfakcję i ma poczucie własnej wartości. Moim osobistym sukcesem jest usłyszeć od zespołu, że lubią tu pracować.
Nina Milian

Specjalista ds. administracyjno-księgowych
Administracja
Magister logistyki ze specjalizacją ze spedycji międzynarodowej oraz inżynier bezpieczeństwa. Ukończony kurs animatora czasu wolnego oraz rejestratorki medycznej.

Od dziecka jeździ konno, jest zdobywczynią brązowej odznaki jeździeckiej oraz licznych nagród w zawodach jeździeckich. Od początku swojej kariery pracowała z ludźmi, ma m.in. 4-letnie doświadczenie w animacjach dla dzieci. Nie potrafi usiedzieć w miejscu, a jej ogromną pasją są podróże po świecie. Właścicielka kota brytyjskiego Kufu i whippeta Delta.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj. Mark Twain
Sandra Kaźmierczyk

Specjalista ds. administracyjno-kadrowych
Administracja
Posiada tytuł technika usług kosmetycznych, który uzyskała w Policealnej Szkole kosmetycznej Żak (2016). Ukończyła Kurs Charakteryzacji i Wizażu, uzyskując tytuł: Charakteryzatorki filmowej, teatralnej oraz wizażystki Magnus Film (2019). Uczestniczyła w szkoleniu „Profesjonalna rejestratorka w gabinecie weterynaryjnym” (2020).

W TKW jest pracownikiem biura, a prywatnie kocią mamą 9-letniego kota Sajmona. Pasjonatka górskich wędrówek, praktyki jogi, fotografii lomograficznej. Kolekcjonerka roślin doniczkowych, która w wolnych chwilach rozwija swoje artystyczne pasje m.in malarstwo i ceramikę.

Życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, co ci się trafi. (Forrest Gump)

Nasz adres

Trójmiejska Klinika
Weterynaryjna
ul. Świętokrzyska 33 A
80-180 Gdańsk
tel. 734 188 188
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!