Nasz zespół

Paulina Grzelakowska

Dyrektor zarządzający
Administracja
Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdańsku oraz Zarządzania w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku.

Z Trójmiejską Kliniką Weterynaryjną związana jest od 2016 roku i w tym czasie zaangażowana była we wszystkie płaszczyzny funkcjonowania placówki. Zarządza innowacjami, stawiając zawsze na dobro pacjenta oraz przejrzystość procedur. Fundamentem jej pracy jest budowanie zespołu poprzez działania prewencyjne i przewidywanie potrzeb. Swoim doświadczeniem dzieli się jako wykładowca na studiach podyplomowych „Zarządzanie praktyką weterynaryjną” w Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatnie jest wspaniałą ciocią pacjentów kliniki. Każdego dnia jej kolana dają otuchę tym najbardziej potrzebującym ciepła. Bezkompromisowo uwielbia wszystkie zwierzęta, a najbardziej swoich domowników: psa Pirata i kota Badandę. Ciekawostką jest, że przez wiele lat trenowała strzelectwo sportowe i wielokrotnie zdobywała mistrzostwo Polski juniorów i seniorów.

Zależy mi, by TKW24 było miejscem, gdzie człowiek się rozwija, czuje satysfakcję i ma poczucie własnej wartości. Moim osobistym sukcesem jest usłyszeć od zespołu, że lubią tu pracować.
Karolina Garbala

Kierownik biura i zakupów
Administracja
Absolwentka Wydziału Chemii na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie w 2017 roku uzyskała tytuł magistra.

Prowadziła prace badawcze na temat ilości napromieniowania terenu oraz czystości powietrza. Od najmłodszych lat wykazywała ogromne zamiłowanie do zwierząt: opiekowała się bezdomnymi kotami i pomagała w stajni. Interesuje się powieściami o tematyce kryminalnej oraz motocrossem. Ogromna miłośniczka króliczych nosków i właścicielka królika miniaturki Leji.

Moja praca pozwala mi każdego dnia ratować zwierzęta. To bardzo motywujące i dające satysfakcję.
Nina Milian

Kierownik ds. obsługi klienta
Administracja
Magister logistyki ze specjalizacją ze spedycji międzynarodowej oraz inżynier bezpieczeństwa. Ukończony kurs animatora czasu wolnego oraz rejestratorki medycznej.

Od dziecka jeździ konno, jest zdobywczynią brązowej odznaki jeździeckiej oraz licznych nagród w zawodach jeździeckich. Od początku swojej kariery pracowała z ludźmi, ma m.in. 4-letnie doświadczenie w animacjach dla dzieci. Nie potrafi usiedzieć w miejscu, a jej ogromną pasją są podróże po świecie. Właścicielka kota brytyjskiego Kufu.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj. Mark Twain
Andżelika Nowak

Doradca. ds. marketingu i rozwoju
Administracja
Jest magistrem filologii polskiej (UG), a także absolwentką studiów podyplomowych: Psychologia Przywództwa w Organizacjach (UG) oraz Warsztat pisania scenariusza i dramatu (PAN Warszawa).

Doświadczony marketingowiec i copywriter. Napisała i wydała książkę „Jak pisać, żeby sprzedać. Poradnik bez zanudzania”, gdzie dzieli się wskazówkami na temat skutecznego tworzenia tekstów. Prowadziła szkolenia dla osób, które chcą samodzielnie redagować poprawne treści firmowe m.in. w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Autorka wielu artykułów publikowanych w Internecie, scenarzystka, ekspert HoReCa w Akademii Praktyk Gastronomicznych i Hotelarskich. Prywatnie prowadzi bloga, czyta nałogowo, a kiedy tylko może przytula puchatych pacjentów kliniki.

Wierzę, że w biznesie trzeba patrzeć przez okno, nie w lustro.
Sonia Kowalewska

Referent ds. księgowo-magazynowych
Administracja
Ukończyła Wydział Oceanografii i Geografii na Uniwersytecie Gdańskim, na kierunku Geografia fizyczna z geoinformacją (2021 r.).

Od gimnazjum kochała geografię, więc zaczęła wiązać z tym swoją przyszłość. Najpierw małe kroczki w tym kierunku stawiała w liceum, by później znaleźć się na wymarzonych studiach. Po ich ukończeniu nieoczekiwanie znalazła się w TKW, gdzie spełnia swoje dziecięce zabawy w „panią z biura”. Kocha podróżować, śpiewać, a najbardziej wspinać się po Tatrach. Jej marzeniem jest mieć owczarka podhalańskiego, który będzie większy niż ona sama. Tymczasem zaadoptowała porzucone szczenię labradora.

Nikt nie jest idealny, ale każdy jest wyjątkowy na swój sposób i to w ludziach cenię najbardziej.

Nasz adres

Trójmiejska Klinika
Weterynaryjna
ul. Świętokrzyska 33 A
80-180 Gdańsk
tel. 734 188 188
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!