Nasz zespół

Aleksander Kasprowicz

Doktor nauk weterynaryjnych - chirurg, ortopeda
Ambulatorium / Blok operacyjny
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Od 3-go roku studiów związany z Katedrą Chirurgii i Rentgenologii, gdzie zarażony pasją do leczenia inwazyjnego zdobywał pierwsze doświadczenia pod okiem profesora Marcina Lwa. Dyplom lekarza weterynarii uzyskał w 2004 roku i kontynuował kształcenie na studiach doktoranckich, pracując również jako nauczyciel akademicki i chirurg Polikliniki Weterynaryjnej macierzystego wydziału.

W Klinice zajmuje się diagnostyką, chirurgią ortopedyczną, chirurgią kręgosłupa oraz chirurgią rekonstrukcyjną. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu chirurgii zwierząt towarzyszących. Rozprawę doktorancką z zakresu chirurgii małoinwazyjnej obronił w 2010 roku. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Traumatologii i Ortopedii Weterynaryjnej (ESVO) oraz uczestnikiem kursów ortopedycznych Europejskiej Szkoły Zaawansowanych Studiów Weterynaryjnych (ESVAS). Współwłaściciel i kierownik w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej.

„Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn”.
Piotr Panek

Lekarz weterynarii – chirurg
Blok operacyjny
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Studia ukończył w 2001, a w 2012 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu chirurgii klatki piersiowej, jamy brzusznej, chirurgii onkologicznej oraz chirurgii interwencyjnej.

Pasjonat chirurgii ogólnej i interwencyjnej. Ponadto miłośnik zwierząt i zwolennik aktywnego trybu życia. Pilot paralotniowy, pasjonat squasha, motocyklista.

Szczęśliwy człowiek główną pasję realizuje w pracy.
Anna Michalska

Lekarz weterynarii - chirurg
Ambulatorium / Blok operacyjny
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Odkąd pamięta jej zainteresowania skupiały się na chirurgii weterynaryjnej, którą już w czasie studiów praktykowała pod okiem wrocławskich specjalistów. Odbyła staże, zarówno w kraju jak i za granicą. Miłośniczka chirurgii miękkiej, szczególnie małoinwazyjnej. W wolnych chwilach nieustannie się dokształca ale lubi też grać na gitarze, tańczyć bachatę i biegać. Mama kota Skalpela.

Fakt, że nie jesteśmy jeszcze tam, gdzie byśmy chcieli powinien być dla nas wystarczającą motywacją.
Joanna Pakuła

Lekarz weterynarii – stomatolog
Blok operacyjny
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kierunek medycyna weterynaryjna (2018). Staż w największym szpitalu dla zwierząt w Europie - Queen Mother Hospital for Small Animals, Royal Veterinary College w Londynie. Ukończyła 3-stopniowy kurs stomatologii PSLWMZ pod nadzorem dipm. EVDC AVDC dr Jerzego Gawora. Uczestnik zagranicznych kongresów i szkoleń organizowanych przez European Veterinary Dentistry College. Ukończyła staż stomatologiczny w University of Ljubljana (Słowenia) pod okiem prof. Any Nemec, która jest międzynarodowym autorytetem w tej dziedzinie. Członek European Veterinary Dental Society.

Już od czasu studiów brała udział w rozwijaniu pasji do stomatologii zwierząt, poświęcając wolne chwile na naukę w lokalnych przychodniach. Ciągle doskonali swój warsztat, odwiedzając polskich i zagranicznych specjalistów, a także uczestnicząc m.in. w konferencjach European Veterinary Dentistry College oraz pisząc artykuły do lokalnych magazynów weterynaryjnych. Przekazuję wiedzę, prowadząc szkolenia i wykłady dla studentów. Pasjonatka evidence based medicine w pracy, a prywatnie amatorka trójboju siłowego, wspinaczek w górach, snowboardu i ciężkiej muzyki. Opiekunka czarnego kota Kitki.

Naprawdę lubię swoją pracę - pomimo tego, że stawia przede mną wiele wyzwań i trudnych decyzji.
Anna Goc

Lekarz weterynarii anestezjolog, Kierownik bloku operacyjnego
Blok operacyjny
Absolwentka weterynarii na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego. Uczestniczka: dwuletniej wymiany studenckiej na Afyon Kocatepe Universitesi, Szkoły Anestezjologii Weterynaryjnej VASTA, Szkoły Anestezjologii DECHRA. Ukończyła kursy, obejmujące zagadnienia znieczuleń miejscowych, terapii bólu, znieczuleń pacjentów „trudnych”.

Z zawodu lekarz weterynarii, z pasji - najukochańsza ciocia wszystkich zwierząt i dzieci. Związana z Trójmiejską Kliniką Weterynaryjną od 2018 roku. Prelegentka wykładów anestezjologii zwierząt egzotycznych. Pasjonatka anestezjologii, intensywnej terapii i leczenia bólu. We wcześniejszych latach nauczycielka angielskiego. Prowadziła koci dom tymczasowy. Obecnie opiekunka i towarzyszka kotów: Pana Naleśnika i Jędrzeja oraz patyczka Euzebiusza.

Nie wybuchnie!
Justyna Wiśniowska

Technik weterynarii
Blok operacyjny
Tytuł inżyniera zootechniki zdobyła na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie w 2020 roku. W trakcie studiów na II stopniu. Dyplom technika weterynarii zdobyła w 2021 roku w szkole policealnej.

Od dziecka zwierzęta są jej bardzo bliskie. W jej domu gościły psy, gryzonie, patyczaki, papugi, kanarki, ryby akwariowe, krewetki słodkowodne. Jest psiarą, a jej ulubione rasy to czarny terier rosyjski oraz chihuahua. Brała udział w wystawach krajowych oraz międzynarodowych jako sekretarz sędziów. Właścicielka adoptowanych psiaków Alfa i Mimi. Lubi odpoczywać oraz czytać książki. Jej hobby to akwarystyka i rośliny domowe. Największe marzenie to wyjazd do Australii.

Możliwość ratowania życia zwierząt i szansa na rozwój to najlepsze co mnie spotkało.
Katarzyna Wolińska

Koordynator działu chirurgii twardej
Blok operacyjny
Zootechnik z tytułem magistra inżyniera na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Absolwentka technikum weterynaryjnego, Szkoła Pasja w Olsztynie w 2016 roku.

Ukończyła wiele szkoleń kierunkowych, m.in. z anestezjologii dla techników weterynarii. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna z 15-letnim stażem pracy. Przez 4 lata prowadziła badania naukowe nad zastosowaniem termowizji w hipologii. Od ponad 25 lat wielka pasjonatka jeździectwa. Ukończyła kurs masażu koni w stopniu średniozaawansowanym. Nauczyciel w szkole policealnej oraz doświadczony szkoleniowiec W klinice opiekuje się pacjentami ortopedycznymi, a jej pasją jest zgłębianie wiedzy na temat trudno gojących się ran. Właścicielka konia Tigda, psa Suri i kota Aleksandra II. Wielka amatorka „psich buziaczków” i merdających ogonków.

Każdego dnia mam możliwość brania udziału w ratowaniu życia pacjentów. To odpowiedzialna i bardzo satysfakcjonująca praca.
Weronika Dolecka

Technik weterynarii
Blok operacyjny
Absolwentka Technikum Weterynaryjnego w CKP im. Józefa Wybickiego w Bolesławowie (2018).

Przez półtora roku pracowała w schronisku, gdzie zdobywała doświadczenie w pracy, opiece i zrozumieniu zachowań psów. Obecnie pracuje na pionie operacyjnym, gdzie poszerza wiedzę na temat anestezjologii zwierząt oraz przygotowania pacjentów do zabiegów. Największą przyjemność sprawia jej robienie zdjęć RTG pacjentom. W wolnych chwilach zajmuje się swoją suczką Missy oraz kotem Rumplem, które są dla niej całym światem

Najlepsze w pracy jest to, że kiedy masz zły dzień, to możesz przytulić szczeniaczka. Wtedy od razu wszystko staje się piękniejsze.
Agata Wolszlegier

Technik weterynarii
Blok operacyjny
W 2019 r. rozpoczęła studia w kierunku Elektroradiologii na Collegium Medicum w Bydgoszczy (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu). Z wykształcenia Technik weterynarii.

Po ukończeniu 4-letniego technikum zaczęła pracę jako technik weterynarii w swoim rodzinnym Mieście. To właśnie tam zakochała się w chirurgii oraz diagnostyce obrazowej, którą obecnie zgłębia na studiach. W TKW znalazła swoje miejsce na bloku operacyjnym, gdzie może połączyć obie te dziedziny i szkolić się w ich kierunku. Prywatnie właścicielka adoptowanego kota o imieniu Kuro. Interesuje się szkicem, gotowaniem, a od niedawna można spotkać ją również na zajęciach z Bachaty (taniec pochodzenia domińkańskiego).

Każde stworzenie zasługuje na szczęśliwe i godne życie pozbawione bólu: zarówno człowiek jak i jego włochaty towarzysz życia.
Agata Migdalska

Lekarz weterynarii, anestezjolog
Blok operacyjny
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Po studiach przez cztery lata kontynuowała naukę na studiach doktoranckich w Zakładzie Chirurgii i Anestezjologii Katedry Chorób Małych Zwierząt z Kliniką. Następnie odbyła staż anestezjologiczny w jednej z klinik referencyjnych w Wielkiej Brytanii.

Kocha morze, żeglarstwo i nurkowanie, ale lubi również górskie wędrówki. Z zawodu jest nie tylko lekarzem weterynarii, ale i archeologiem. Mieszka z dwoma cudownymi kotkami: Gabrysią i Marysią oraz psem Rysiem.

Bycie lekarzem weterynarii to moja przygoda życia - nieustannie jest mnóstwo fascynujących zagadnień do zgłębienia i poznania, a każdy pacjent jest jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy.

Nasz adres

Trójmiejska Klinika
Weterynaryjna
ul. Świętokrzyska 33 A
80-180 Gdańsk
tel. 734 188 188
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!