O nas

Home / O nas
weterynarz gdańsk całodobowo

Nasze wartości

Profesjonalizm – nasz zespół tworzą wyśmienici specjaliści ze wszystkich dziedzin weterynarii – chirurgia, ortopedia, kardiologia, dermatologia, okulistyka, gastroenterologia i wiele innych. Nasza kadra nieustanie się rozwija poprzez szkolenia i kursy, uczestnictwo w międzynarodowych stowarzyszeniach danej specjalizacji.  Możecie być pewni, że Wasi Podopieczni w trudnych przypadkach mogą liczyć na diagnozę skonsultowaną przez szerokie grono medyczne.

Empatia – zdajemy sobie sprawę, że pobyt w klinice  bywa trudnym momentem dla Podopiecznych jak i dla Towarzyszy. Rozumie to nasza kadra począwszy od pracowników rejestracji. Dokładamy wszelkich starań byście szczególnie w tych trudnym momentach mieli w nas wsparcie. Tym wsparciem jest również wyczerpująca informacja, którą staramy się Wam przekazać na temat tego co dolega Waszym Podopiecznym i jak ma przebiegać proces rekonwalescencji.

Kompleksowość – o zdrowie naszych pacjentów dbają specjaliści na wizytach w oparciu o diagnostykę obrazową (RTG, USG). W przypadku konieczności diagnostyki laboratoryjnej próbki trafiają do naszego laboratorium, dzięki czemu możemy liczyć na wysokiej jakości wynik jak i na szybkość informacji niezbędnych do leczenia, również w weekend. Podczas hospitalizacji nasi Podopieczni mają do dyspozycji pomieszczenia szpitalne oraz 2 sale operacyjne. W dojściu do pełni sprawności pomaga Centrum Rehabilitacji. Nasz odział na Świętokrzyskiej dostępny jest dla Was 24h na dobę.

Nowoczesność – najnowocześniejszy sprzęt nie zastąpi ludzkich umiejętności leczenia, lecz znacznie pomoże przy operacjach. Posiadamy dwa w pełni wyposażone bloki operacyjne, całe spektrum diagnostyczne w każdej z naszych jednostek (RTG, USG) oraz rehabilitacyjne.

Facebook
Facebook