Trójmiejska
Przychodnia Weterynaryjna


ul. Arctowskiego 2/U13, Pruszcz Gdański
tel. 58 600 51 00
Godziny otwarcia: Poniedziałek – piątek dyżur dzienny 9.00 – 20.00 Sobota dyżur dzienny 9.00 – 14.00W niedzielę i w nocy zapraszamy na dyżur świąteczny/ nocny do Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej, Gdańsk, ul. Świętokrzyska 33a (8,5 km)

@tpwpruszcz


Umów wizytę

O nas

Trójmiejska Przychodnia Weterynaryjna Pruszcz Gdański to oddział Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej – największej placówki całodobowej na Pomorzu.

Oferujemy najnowsze formy diagnostyki i leczenia zgodnie z europejskimi wytycznymi. Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujący profilaktykę, choroby wewnętrzne (internę), radiologię (USG, RTG), kardiologię, chirurgię.

Zespół składa się z lekarzy internistów, cały czas szkolących się z zakresu najnowszych metod diagnostycznych i terapeutycznych oraz specjalistów z wielu dziedzin weterynarii. W ich pracy ogromnym wsparciem są wysoce wykwalifikowani technicy weterynarii.

Dysponujemy w pełni wyposażonymi gabinetami przyjęć, USG, RTG, salą operacyjną oraz szpitalem. Pracujemy na najnowszym sprzęcie, wykonujemy na miejscu część badań laboratoryjnych. Nasza przychodnia jest przystosowana dla opiekunów z niepełnosprawnościami.

W każdym przypadku opiekunowie mają możliwość kontynuowania diagnostyki czy leczenia w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej – cała historia, dokumenty, zalecenia w sposób automatyczny mogą być przekazywane między placówkami.


Nasze specjalizacje
Chirurgia
Zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej wykonywane przez wykfalifikowany zespół chirurgów oraz dyplomowanych techników weterynarii. Dysponujemy nowoczesną salą chirurgiczną z zapleczem diagnostycznym, specjalistycznym sprzętem do monitorowania czynności życiowych, respiratorem, pompami infuzyjnymi oraz szpitalem, gdzie pacjenci dochodzą do siebie pod czujnym nadzorem. Większość zabiegów jest wykonywana w narkozie wziewnej, co pozwala na zminimalizowanie ryzyka podczas przeprowadzania zabiegów rutynowych jak i specjalistycznych.

Nasz zespół
lek. wet. Marta Żurek

Lekarz weterynarii
Studia ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Od tego czasu zdobywa doświadczenie w pracy jako internistka. Regularnie bierze udział w szkoleniach z zakresu diagnostyki obrazowej oraz medycyny ratunkowej.

Prywatnie miłośniczka podróży i włoskiej kuchni.

Agata Krupińska

Lekarz weterynarii - stomatolog
Absolwentka wydziału medycyny weterynaryjnej uniwersytetu warmińsko mazurskiego w Olsztynie.

Od 2 roku studiów każdy wolny czas spędzała na praktykach w mniejszych i większych lecznicach.  Po studiach pracowała jako internista i stomatolog w całodobowej. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu stomatologii, a także dermatologii i medycyny ratunkowej. Od dłuższego czasu skupiona wyłącznie na stomatologii, która chodziła za nią już przed studiami. Mieszanka perfekcjonizmu, ambicji i dobrego serduszka. Prywatnie właścicielka trzech kotów  adoptowanych z różnych schronisk w przeciągu jednego roku.

„Trzeba chcieć!”
Wiktoria Jażdżewska

Technik weterynarii
Ukończyła Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdańsku z zawodem technika weterynarii.

Pierwsze kroki w zawodzie technika weterynarii stawiała w przychodni weterynaryjnej Reksio w Pruszczu Gdańskim oraz TKW24. Obecnie pracuje w Trójmiejskiej Przychodni Weterynaryjnej w Pruszczu Gdańskim oraz uczęszcza do szkoły weekendowej i rozszerza swoją wiedzę w zawodzie terapeuty. Osobiście jest posiadaczką psa rasy Husky, dwóch yorków oraz dwóch kotów. W wolnym czasie uwielbia chodzić z psami na długie spacery, zajmować się roślinami oraz czytać książki.

"Jeśli masz psa który cię wielbi, powinieneś dla równowagi kupić sobie kota, aby cię ignorował"
Joanna Płonka-Labudda

Kierownik Przychodni/ Lekarz weterynarii/ Interna
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie.

Swoje zainteresowania rozwija w internie, kardiologii oraz ultrasonografii, z której ukończyła kurs (Redline, Warszawa). Prywatnie lubi podróże (duże i małe), kryminały oraz pływanie. Właścicielka rozpieszczonej kotki Majeczki.

Posiadanie zwierzęcia to duża odpowiedzialność, ale też piękny przywilej, dzięki któremu nasze życie nabiera barw.
Michalina Ostrowska

Lekarz weterynarii, USG
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu.

Diagnostyką obrazową interesuje się już od III roku studiów. Na początku dokształcała się w tej dziedzinie w Katedrze Radiologii na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu, później odbyła ponad roczną praktykę kliniczną u dr Jana Lorenca. Po studiach odbyła 3-miesięczny staż w klinice ‘’Vets4Pets’’ w Grimsby w Wielkiej Brytanii, później pracowała w przychodni weterynaryjnej w Trzebnicy, gdzie poszerzała swoją wiedzę internistyczną. Oprócz radiologii interesuje się interną oraz medycyną ratunkową. Wolne chwile lubi spędzać na łonie natury, spacerując po lesie lub zdobywając kolejne górskie szczyty.

Dla zwierząt nie liczy się jutro, tylko dziś one czerpią z życia garściami.
Wojciech Kleister

Lekarz weterynarii - Kardiolog
Absolwent Wydziału Weterynarii w Olsztynie (2016 rok). Specjalista chorób psów i kotów: 3-letnie studia podyplomowe ukończone w 2021roku.

W specjalizacji z radiologii weterynaryjnej. Ukończony 4 poziom specjalistycznego szkolenia z kardiologii weterynaryjne ESAVS (European School for Advance Veterinary Studies) w Luksemburgu. W życiu zawodowym zajmuje się kardiologią oraz badaniami USG.

Jestem „zakochany” w swojej malutkiej suczce Romci.
Klaudia Łysak

Technik weterynarii
Absolwentka Centrum Kształcenia Policealnego na kierunku Technik Weterynarii.

Dobro zwierząt jest u niej zawsze na pierwszym miejscu. Przez kilka lat pracowała jako technik w gabinecie weterynaryjnym. Jej największą pasją jest jeździectwo. A sport nieodłącznym elementem życia. Właścicielka dwóch psów: Cookiego i Czili.

Psa można oceniać po jego czynach, a nie po rasie.
Aleksandra Warczyńska

Specjalista ds. recepcyjno-administracyjnych
Ukończyła filologię angielską na Wydziale Filologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Interesuje się literaturą i muzyką. Pasja oraz miłość do zwierząt zachęciła ją do pracy w TKW, skąd awansowała do TPW Pruszcz Gdański. Prywatnie jest właścicielką dwóch kotów oraz psa: Borówka, Ciri i Gerald.


Blog
Najnowszy wpis

Mocz – co nam mówi o stanie zdrowia pacjenta?

Badanie moczu należy do jednych z podstawowych badań laboratoryjnych. Czy zastanawialiście się kiedyś, po co je robimy i czego dowiadujemy się o pacjencie z wyników? Mocz jest produkowany w celu pozbycia się z organizmu niepotrzebnych substancji, a przede wszystkim mocznika, który jest produktem ubocznym przemiany białek. Zatrzymanie mocznika w organizmie prowadzi do uszkodzeń narządów, powikłań […]

więcej

Nasz adres

Trójmiejska Przychodnia
Weterynaryjna
ul. Arctowskiego 2/U13
Pruszcz Gdański
tel. 58 600 51 00
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!