Trójmiejska
Przychodnia Weterynaryjna


ul. Arctowskiego 2/U13, Pruszcz Gdański
tel. 58 600 51 00

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek dyżur dzienny 9.00 – 20.00
Sobota dyżur dzienny 9.00 – 14.00

W niedzielę i w nocy zapraszamy na dyżur świąteczny/ nocny do Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej, Gdańsk, ul. Świętokrzyska 33a (8,5 km)

@tpwpruszcz


Umów wizytę

O nas

Trójmiejska Przychodnia Weterynaryjna Pruszcz Gdański to oddział Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej – największej placówki całodobowej na Pomorzu.

Oferujemy najnowsze formy diagnostyki i leczenia zgodnie z europejskimi wytycznymi. Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujący profilaktykę, choroby wewnętrzne (internę), radiologię (USG, RTG), kardiologię, chirurgię.

Zespół składa się z lekarzy internistów, cały czas szkolących się z zakresu najnowszych metod diagnostycznych i terapeutycznych oraz specjalistów z wielu dziedzin weterynarii. W ich pracy ogromnym wsparciem są wysoce wykwalifikowani technicy weterynarii.

Dysponujemy w pełni wyposażonymi gabinetami przyjęć, USG, RTG, salą operacyjną oraz szpitalem. Pracujemy na najnowszym sprzęcie, wykonujemy na miejscu część badań laboratoryjnych. Nasza przychodnia jest przystosowana dla opiekunów z niepełnosprawnościami.

W każdym przypadku opiekunowie mają możliwość kontynuowania diagnostyki czy leczenia w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej – cała historia, dokumenty, zalecenia w sposób automatyczny mogą być przekazywane między placówkami.


Nasze specjalizacje
Chirurgia
Zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej wykonywane przez wykfalifikowany zespół chirurgów oraz dyplomowanych techników weterynarii. Dysponujemy nowoczesną salą chirurgiczną z zapleczem diagnostycznym, specjalistycznym sprzętem do monitorowania czynności życiowych, respiratorem, pompami infuzyjnymi oraz szpitalem, gdzie pacjenci dochodzą do siebie pod czujnym nadzorem. Większość zabiegów jest wykonywana w narkozie wziewnej, co pozwala na zminimalizowanie ryzyka podczas przeprowadzania zabiegów rutynowych jak i specjalistycznych.

Nasz zespół
Aleksandra Misztal

Lekarz weterynarii/ Interna/ Kierownik TPW Pruszcz Gdański
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie.

Internistka, z doświadczeniem w ambulatorium i na Intensywnej Terapii TKW oraz jako Kierownik Weterynaryjnego Banku Krwi. W trakcie robienia specjalizacji kardiologicznej na ESAVS i pogłębiania wiedzy z dziedziny transfuzjologii. Prywatnie pasjonatka żeglarstwa, jazdy konnej, nurkowania oraz wędrówek po górach. Kocia mama Pieruna i Zuzy.

Współczucie i empatia dla najmniejszych zwierząt to jedna z najszlachetniejszych cnót, jakie człowiek może otrzymać w prezencie. - Karol Darwin
Joanna Płonka-Labudda

Lekarz weterynarii/ Interna
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie.

Swoje zainteresowania rozwija w internie, kardiologii oraz ultrasonografii, z której ukończyła kurs (Redline, Warszawa). Prywatnie lubi podróże (duże i małe), kryminały oraz pływanie. Właścicielka rozpieszczonej kotki Majeczki.

Posiadanie zwierzęcia to duża odpowiedzialność, ale też piękny przywilej, dzięki któremu nasze życie nabiera barw.
Katarzyna Gołębiowska

Lekarz weterynarii/ Interna
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Internistka z doświadczeniem wyniesionym z kliniki całodobowej oraz intensywnej terapii. Aktualnie rozwija się w dziedzinie onkologii.

Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas na łonie natury, a wieczorami grać w gry planszówkowe ze znajomymi. Przewodniczka Aussie o imieniu Joy.

„Psy nie są całym naszym życiem, ale sprawiają, że nasze życie jest całe”. Roger Caras
Michalina Ostrowska

Lekarz weterynarii, USG
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu.

Diagnostyką obrazową interesuje się już od III roku studiów. Na początku dokształcała się w tej dziedzinie w Katedrze Radiologii na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu, później odbyła ponad roczną praktykę kliniczną u dr Jana Lorenca. Po studiach odbyła 3-miesięczny staż w klinice ‘’Vets4Pets’’ w Grimsby w Wielkiej Brytanii, później pracowała w przychodni weterynaryjnej w Trzebnicy, gdzie poszerzała swoją wiedzę internistyczną. Oprócz radiologii interesuje się interną oraz medycyną ratunkową. Wolne chwile lubi spędzać na łonie natury, spacerując po lesie lub zdobywając kolejne górskie szczyty.

Dla zwierząt nie liczy się jutro, tylko dziś one czerpią z życia garściami.
Wojciech Kleister

Lekarz weterynarii - Kardiolog
Absolwent Wydziału Weterynarii w Olsztynie (2016 rok). Specjalista chorób psów i kotów: 3-letnie studia podyplomowe ukończone w 2021roku.

W specjalizacji z radiologii weterynaryjnej. Ukończony 4 poziom specjalistycznego szkolenia z kardiologii weterynaryjne ESAVS (European School for Advance Veterinary Studies) w Luksemburgu. W życiu zawodowym zajmuje się kardiologią oraz badaniami USG.

Jestem „zakochany” w swojej malutkiej suczce Romci.
Puste miejsce

Lekarz weterynarii/ Interna
Puste miejsce

Lekarz weterynarii/ Zwierzęta egzotyczne
Puste miejsce

Lekarz weterynarii/ Chirurgia
Puste miejsce

Lekarz weterynarii/ Stomatologia
Wiktoria Balcerowska

Technik weterynarii
Absolwentka Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdańsku.

Odbyła praktyki zawodowe w specjalistycznej przychodni weterynaryjnej Animal.Med w Gdańsku. Pracowała w pomorskim centrum weterynarii, a także w ambulatorium i na intensywnej terapii w TKW24, gdzie brała udział w licznych szkoleniach wewnętrznych. Jej pasją jest leczenie zwierząt, taniec towarzyski oraz zwierzęta egzotyczne. Prywatnie właścicielka psa kundelka Morusa, 3 kotów oraz 4 żółwi lądowych.

Nie ważne co możesz mieć dla siebie, a to ile możesz zrobić dla innych.
Marta Nowak

Technik weterynarii
Absolwentka TEB Edukacja na kierunku Technik Weterynarii.

Pasję do zwierząt wyssała wraz z mlekiem matki. Od najmłodszych lat pomaga przy hodowli psów rasowych. Swoją miłością darzy najrozmaitsze gatunki zwierząt – od najmniejszych gryzoni, poprzez psy, koty a w końcu konie. Szczególnie zainteresowana tematyką odpowiedniego żywienia. Wyznaje zasadę ,,lepiej zapobiegać niż leczyć’’. Prywatnie właścicielka 3 uratowanych kotów, 2 psów i kilku gatunków gryzoni.

Czuję się w pełni odpowiedzialna za godne życie naszych Braci Mniejszych.
Klaudia Łysak

Technik weterynarii
Absolwentka Centrum Kształcenia Policealnego na kierunku Technik Weterynarii.

Dobro zwierząt jest u niej zawsze na pierwszym miejscu. Przez kilka lat pracowała jako technik w gabinecie weterynaryjnym. Jej największą pasją jest jeździectwo. A sport nieodłącznym elementem życia. Właścicielka dwóch psów: Cookiego i Czili.

Psa można oceniać po jego czynach, a nie po rasie.
Puste miejsce

Recepcjonistka
Aleksandra Warczyńska

Specjalista ds. recepcyjno-administracyjnych
Ukończyła filologię angielską na Wydziale Filologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Interesuje się literaturą i muzyką. Pasja oraz miłość do zwierząt zachęciła ją do pracy w TKW, skąd awansowała do TPW Pruszcz Gdański. Prywatnie jest właścicielką dwóch kotów oraz psa: Borówka, Ciri i Gerald.


Blog
Najnowszy wpis

Pchły i kleszcze. Jak zabezpieczyć pupila?

Niechciana pchła psia i kocia Czy widziałeś małe, ciemne owady szybko przemierzające sierść Twojego pupila? To pchły! Bocznie spłaszczone ciało, brak skrzydeł i silnie rozwinięte odnóża sprawiają, że ten ektopasożyt z łatwością przeskakuje ze środowiska bytowania lub z jednego zwierzęcia na drugie. Ich narząd gębowy jest typu kłująco-ssącego i to dzięki niemu mogą żywić się […]

więcej

Nasz adres

Trójmiejska Przychodnia
Weterynaryjna
ul. Arctowskiego 2/U13
Pruszcz Gdański
tel. 58 600 51 00
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!