Szpital

Szpital dla zwierząt

Trójmiejska Klinika Weterynaryjna w Gdańsku to jedyne miejsce na Pomorzu, które posiada tak dobrze wyposażony i działający całodobowo szpital dla zwierząt. W specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach znajduje się blok operacyjny oraz intensywna terapia z osobnymi salami dla psów, kotów i wydzielonym miejscem dla zwierząt egzotycznych. Naszą mocną stroną jest fakt, że posiadamy wysoce wyspecjalizowany sprzęt, który pomaga w walce o życie i zdrowie pacjentów. Nie boimy się trudnych przypadków, wymagających ogromnej wiedzy i zaangażowania. Pracujemy zespołowo, a wyróżnikiem w naszej klinice są technicy weterynarii, którzy pracują ramię w ramię z lekarzami, wykazując się specjalistyczną wiedzą, empatią – niejednokrotnie udowadniając niespotykanie wysokie kompetencje.

Intensywna terapia

Na oddziale intensywnej terapii lekarze i technicy weterynarii czuwają nad pacjentami 24h/ dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Lekarze ratują życie psów, kotów, zającowatych, gryzoni czy gadów. To miejsce zawsze zatłoczone, gdzie pracuje się na najwyższych obrotach. Każdy dzień przynosi nowe przypadki, a każdy pacjent to oddzielna historia i wyjątkowe emocje.
Czytaj więcej: INTENSYWNA TERAPIA

Blok operacyjny

Blok operacyjny w TKW to trzy sale zabiegowe, w których cały czas trwają zabiegi chirurgiczne, ortopedyczne i stomatologiczne. Zespół lekarzy weterynarii tworzą chirurdzy, ortopedzi, stomatolodzy, anestezjolodzy i wysoce wyspecjalizowani technicy weterynarii bloku operacyjnego, którzy asystują przy operacjach. Tu walka o życie i zdrowie trwa przez całą dobę.
Czytaj więcej: CHIRURGIA ORTOPEDIA STOMATOLOGIA ANESTEZJOLOGIA

Nasi specjaliści

Agata Stępień
Lekarz weterynarii - specjalizacja: zwierzęta egzotyczne
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Julia Kabza
Lekarz weterynarii - neurolog
Ukończyła Medycynę Weterynaryjną w 2016 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Ostatnie lata studiów spędziła na Uniwersytetach w Portugalii i na Węgrzech. Staże odbywała w Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii. Ukończyła kursy ESAVS (European School for Advanced Veterinary Studies) z zakresu neurologii oraz intensywnej terapii.
Monika Suchoń
Kierownik techników intensywnej terapii
W 2014 roku ukończyła Policealną Szkołę Zawodową Akademii Zdrowia Nr 1 w Kielcach, otrzymując tytuł technika weterynarii. Posiada również dyplom zoopsychologa, który zdobyła kończąc Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego w Warszawie.
Diana Dryjer
Kierownik techników intensywnej terapii
Uprawnienia do wykonywania zawodu technika weterynarii zdobyła w 2015 w Gdańsku. Nie ukrywa, że kocha intensywną terapię, asystowanie przy zabiegach chirurgicznych, a szczególnie uwielbia zajmować się pacjentami, którym trzeba wyleczyć ogromne, głębokie rany oraz tymi, którzy są w najcięższym stanie. To doświadczony technik i efektywny kierownik.
Wiktoria Balcerowska
Technik weterynarii
Absolwentka Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdańsku.

Czytaj na naszym blogu

Nasz adres

Trójmiejska Klinika
Weterynaryjna
ul. Świętokrzyska 33 A
80-180 Gdańsk
tel. 734 188 188
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!