Trójmiejska
Przychodnia Weterynaryjna


ul. Kolejowa 1, Glincz
tel. 58 600 51 00
Godziny otwarcia: Poniedziałek – piątek dyżur dzienny 9.00 – 20.00 Sobota dyżur dzienny 9.00 – 14.00
W niedzielę i w nocy zapraszamy na dyżur świąteczny / nocny do
Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej, Gdańsk, ul. Świętokrzyska 33a (8,5 km)
@tpwpruszcz


Umów wizytę

O nas

Trójmiejska Przychodnia Weterynaryjna Żukowo to oddział Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej – największej placówki całodobowej na Pomorzu.

Oferujemy najnowsze formy diagnostyki i leczenia zgodnie z europejskimi wytycznymi. Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujący profilaktykę, choroby wewnętrzne (internę), radiologię (USG, RTG), kardiologię, chirurgię.

Zespół składa się z lekarzy internistów, cały czas szkolących się z zakresu najnowszych metod diagnostycznych i terapeutycznych oraz specjalistów z wielu dziedzin weterynarii. W ich pracy ogromnym wsparciem są wysoce wykwalifikowani technicy weterynarii.

Dysponujemy w pełni wyposażonymi gabinetami przyjęć, USG, RTG, salą operacyjną oraz szpitalem. Pracujemy na najnowszym sprzęcie, wykonujemy na miejscu część badań laboratoryjnych. Nasza przychodnia jest przystosowana dla opiekunów z niepełnosprawnościami.

W każdym przypadku opiekunowie mają możliwość kontynuowania diagnostyki czy leczenia w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej – cała historia, dokumenty, zalecenia w sposób automatyczny mogą być przekazywane między placówkami.


Nasze specjalizacje
Chirurgia
Zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej wykonywane przez wykfalifikowany zespół chirurgów oraz dyplomowanych techników weterynarii. Dysponujemy nowoczesną salą chirurgiczną z zapleczem diagnostycznym, specjalistycznym sprzętem do monitorowania czynności życiowych, respiratorem, pompami infuzyjnymi oraz szpitalem, gdzie pacjenci dochodzą do siebie pod czujnym nadzorem. Większość zabiegów jest wykonywana w narkozie wziewnej, co pozwala na zminimalizowanie ryzyka podczas przeprowadzania zabiegów rutynowych jak i specjalistycznych.

Nasz zespół

Blog
Najnowszy wpis

Mocz – co nam mówi o stanie zdrowia pacjenta?

Badanie moczu należy do jednych z podstawowych badań laboratoryjnych. Czy zastanawialiście się kiedyś, po co je robimy i czego dowiadujemy się o pacjencie z wyników? Mocz jest produkowany w celu pozbycia się z organizmu niepotrzebnych substancji, a przede wszystkim mocznika, który jest produktem ubocznym przemiany białek. Zatrzymanie mocznika w organizmie prowadzi do uszkodzeń narządów, powikłań […]

więcej

Nasz adres

Trójmiejska Klinika
Weterynaryjna
ul. Świętokrzyska 33 A
80-180 Gdańsk
tel. 734 188 188
tkw24@tkw24.pl

Jak dojechać?
© Fusystudio 2019 | Wykonanie: Creative Heads | All Rights Reserved – Gabinet weterynaryjny Gdańsk
Zadzwoń!